Jutro o 15:00
IMP - Wiadomości
0
Wczoraj na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tytuł najlepszego żużlowca w Polsce przypadł dla Patryka Dudka. W naszej galerii (...)
0
Grzegorz Zengota we wczorajszym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył siedem punktów i uplasował się w połowie stawki. Zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Leszna ni(...)
14
W sobotnie popołudnie w Krakowie odbędzie się mecz pomiędzy Polską i Rosją. W piątek na torze w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w którym zwyciężył Patryk D(...)
0
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężył Patryk Dudek, drugi był Piotr Pawlicki, trzecie miejsce (...)
203
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie został rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym żużlowcem w kraju okazał się Patryk Dudek, na dru(...)
6
Patryk Dudek zwyciężył w piątkowym finale IMP w Lesznie. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, a trzeci był Maciej Janowski. Tuż za podium zawody zakończył Krystian Pieszczek.(...)
87
1 lipca o godzinie 18:30 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu ? Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Les(...)
49
1 lipca o godzinie 18.30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach udział miał wziąć Jarosław Hampel, lecz z powo(...)
3
1 lipca o godzinie 18.30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Klub z Leszna informuje o cenach biletów oraz formie zaku(...)
32
8 lat temu
1 lipca na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, początek zawodów zaplanowano na godzinę 18.30. Początkowo zawody miały(...)
4
Główna Komisja Sportu Żużlowego ze względu na piłkarskie spotkania Euro2016 we Fracji zdecydowała się przełożyć finał o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski oraz spotkania 9 rundy N(...)
27
W rozegranym w czwartek półfinale indywidualnych mistrzostw Polski w Kroście wygrał Krystian Pieszczek, drugi był Zbigniew Suchecki, a trzeci Krzysztof Buczkowski. Do finału awanso(...)
3
Patryk Dudek wygrał we Rawiczu półfinał indywidualych Mistrzostw Polski 2016. Do finału, który odbędzie się w Lesznie 3 lipca awansowali również Przemysław Pawlicki, Tomasz Jędrzej(...)
4
Główna Komisja Sportu Żużlowego ogłosiła listę startową dwóch półfinałów o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Z obu półfinałów, które odbędą się w Krośnie raz Rawiczu awans uzysk(...)
1
Groźnie wyglądający upadek zaliczył Mateusz Borowicz podczas ósmego wyścigu ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pile.(...)
2
Polski Związek Motorowy opublikował listy startowe ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody odbędą się na torach w Łodzi, Pile, Rzeszowie oraz Opolu. Z każdego ćwierć(...)
0
We wczorajszym finale IMP w Gorzowie Wielkopolskim na "pudle" stanął Tomasz Gapiński, czyli miejscowy zawodnik gorzowskiej Stali. "Gapa" tym trzecim miejscem zaskoczył chyba wszyst(...)
0
Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza rozgrywany był finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach triumfował Maciej Janowski, który w finale przyjechał przed Bartoszem Zmarz(...)
0
W mieście nad Wartą kibice bardzo długo czekali, na takie zawody, gdyż ostatni złoty medal wywalczyli dokładnie 31lat temu. Mimo upałów fani czarnego sportu nie zawiedli, zameldowa(...)
1
Maciej Janowski zdobył w rozgrywanym dzisiaj w Gorzowie finale Indywidualnych Mistrzostw Polski, tytuł najlepszego żużlowca w kraju. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik ,zaś trze(...)