Dzisiaj o 14:00
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
IMP - Wiadomości
0
Już dziś o godzinie 21:00 zostanie rozegrana pierwsza faza rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski - imprezy organizowanej pod patronatem Zuzelend.com! Przed taśmą startową(...)
0
Zwycięstwem Mateusza Szczepaniaka zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie. Zawodnik Orła Łódź zdobył 14 punktów, przegrywając jedynie w dwudziestym bie(...)
0
Kluby z Torunia, Wrocławia i Gorzowa chcą przesunięcia kolejki rewanżowej I rundy play-off o tydzień i odrobienia zaległości w najbliższą niedzielę. Na takie rozwiązanie nie zgadza(...)
0
Sensacyjnym zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krakowie został Norbert Kościuch. Zawodnik Lechmy Poznań z kompletem 15 punktów wyprzedził drugiego Sebastiana(...)
0
Piotr Protasiewicz okazał się najlepszym zawodnikiem w rozegranym w Opolu półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Do dość dużej niespodzianki można zaliczyć niezakwalifikowani(...)
0
Tomasz Gollob wycofał się z rywalizacji o miano najlepszego żużlowca w Polsce i nie wystąpi w sobotnim finale IMP w Lesznie! - Niestety nie czuję się najlepiej, aby wystąpić w Lesz(...)
0
Robert Miśkowiak z 12 punktami na koncie wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywany na torze w Rawiczu. Tuż za nim uplasowali się Adrian Miedziński oraz Adam Sk(...)
0
Od pamiętnego finału mistrzostw Polski w 1999 roku (Protasiewicz został wywrócony w dodatkowym biegu przez Tomasza Golloba i zdobył złoty medal przez wykluczenie rywala) Piotr Prot(...)
0
Co łączy Janusza Kołodzieja z Alexandru Tomą? Oboje są mistrzami swoich ojczystych krajów w jeździe na żużlu. 2010 rok powoli odchodzi do przeszłości. We wszystki krajach w których(...)
0
W sobotę w Lesznie odbędzie się już raz przekładany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dziś potwierdzono informacje o kolejnych zmianach na liście startowej. W turnieju zabrak(...)
0
Pechowo zakończył się wczorajszy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Ostrowie dla Norberta Kościucha. W ósmym biegu kapitan Skorpionów walcząc o jeden punkt z Tomaszem Jędr(...)
0
Już jutro na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zapowiadają się bardzo ciekawe, ponieważ do Ostrowa z(...)
0
W najbliższy czwartek 07.07 w Opolu odbędzie się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody te cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród opolskich kibiców. Jak podają wład(...)
0
Zapraszamy Państwa do galerii foto, gdzie obejrzeć mogą Państwo fotorelację z ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pile.(...)
0
Zwycięstwem Tomasza Gapińskiego z Polonii Bydgoszcz zakończył się wczorajszy ćwierćfinał IMP na torze w Pile. "Gapa" zdobył 14 punktów i zostawił w tyle miejscowego zawodnika - Prz(...)
0
W dniu dzisiejszym na krakowskim torze odbył się ćwierćfinał IMP. Rywalizację wygrał Norbert Kościuch zdobywając 15 oczek. Na drugim miejscu uplasował się Sebastian Ułamek (14, trz(...)
0
2 czerwca na torach w Krośnie, Pile, Krakowie oraz Rawiczu rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dziś poznaliśmy listy startowe tych zawodów.(...)
0
Ostatnio pojawił się pomysł, aby wyłonić mistrza Polski w formie trzech turniejów, a nie jak to się odbywało dotychczas - w jednodniowych zawodach. Poszczególne rundy odbyłyby się (...)