Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JOONAS KYLMAEKORPI - Wiadomości
1
W niedzielnie po południe w Gnieźnie odbył się pierwszy trening drużyny Lokomotiv Daugavpils przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników łotewskiej drużyny, na (...)
1
W niedzielę 25 września żużlowcy Orła Łódź mieli przejść do historii i po raz pierwszy awansować do Ekstraligi. Mimo zwycięstwa 46:44, to przyjezdni z Łotwy okazali się lepsi w dwu(...)
400
Już jutro w Bydgoszczy w ramach 16 kolejki gospodarze podejmą Lokomotiv Daugavpils. W pierwszym meczu na Łotwie Poloniści ulegli 49:41.(...)
1
Zwycięzca zawodów w Daugavpils, Grigorij Laguta wylosował pierwszy numer startowy na trzecią rundę finałową Speedway Euro Championship w Togliatti. W pierwszym biegu jego rywalami (...)
2
Dziś w czeskim Libercu rozegrany został półfinał do Speedway European Championships, w których triumfował Mateusz Szczepaniak. Przypomnieć należy, że Szczepaniak niemal w ostatniec(...)
34
Zespół z Dyneburga to z pewnością jeden z najbardziej poszkodowanych poprzedniego sezonu. Łotysze pewnie zwyciężyli w rozgrywkach Nice PLŻ, ale w gronie "Eligowców" na rok 2016 się(...)
11
Kto najbardziej zawiódł, a kto znacząco poprawił swoją formę w roku 2015? Przyszła pora na podsumowanie rozgrywek Nice PLŻ. W statystykach królują głównie zawodnicy Lokomotivu Daug(...)
0
Wolverhampton zgarnia doświadczonego zawodnika Joonasa Kylmaekorpiego, jako pierwszego z czołowej piątki na sezon 2016.(...)
6
Dzisiaj klub Lokomotiv Daugavpils potwierdził, że fiński zawodnik Joonas Kylmaekorpi pozostanie w drużynie mistrza Nice PLŻ na kolejny sezon.(...)
0
W niedzielę w Rybniku, Ostrowie i Daugavpils rozegrano spotkania 12. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
W niedzielę w Łodzi, Krakowie i Bydgoszczy rozegrano spotkania w ramach 11. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Po wczorajszej siódemce kolejki PGE Ekstraligi, dzisiaj przedstawia(...)
0
W dniu dzisiejszym Lokomotiv Daugavpils pokonał bydgoską Polonię w stosunku 47 do 43 i tym samym zdobył punkt bonusowy.(...)
0
Za nami spotkania 9. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Z tej okazji przedstawiamy Państwu siódemkę kolejki portalu ZUZELEND.com.(...)
0
Za nami kolejne ligowe emocje w tym roku. Wczorajsze spotkania Nice PLŻ przyniosły ciekawe rezultaty. Po przedstawieniu siódemki najlepszych zawodników 3. kolejki PGE Ekstraligi, p(...)
0
Krzysztof Buczkowski nie pozostawił złudzeń rywalom i zwyciężył w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Łodzi. Drugą lokatę zajął Joonas Kylmaekorpi, a na najniższym stopniu pod(...)
0
W jedynym poniedziałkowym spotkaniu Elite League drużyna Eastbourne Eagles pokonała na własnym obiekcie Swindon Robins 53:40.(...)
0
Brokstedt Wikinger pokonało na własnym torze AC Landshut 43:41 w rozgrywanym dzisiejszego popołudnia spotkaniu niemieckiej ekstraklasy. Wszystko wskazuje na to, iż swojego debiutu (...)
0
Pechowo rozpoczyna się ten sezon dla kliku zawodników. Niedawno kontuzje złapał Jonas Davidsson, a we wczorajszym spotkaniu na Wyspach groźny upadek zanotował zawodnik PGE Marmy Rz(...)
0
W dniu dzisiejszym swój skład ogłosiła PGE Marma Rzeszów. Na konferencji prasowej poinformowano, iż nowymi zawodnikami Stali zostali Grzegorz Walasek, Joonas Kylmaekorpi oraz junio(...)
0
Na sztucznie położonej nawierzchni w hali widowiskowej w Hearning odbył się dzisiaj pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten weekend turniejów. W piątkowy wieczór triumfował gospodarz(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com