Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KENNETH BJERRE - Wiadomości
1
Duńczycy: Kenneth Bjerre oraz Nicki Pedersen postanowili parafować nowe kontrakty i podobnie jak reszta obcokrajowców od 8 maja przystąpi do obowiązkowej kwarantanny.(...)
147
Wczoraj Nicki Pedersen podpisał dwuletni kontrakt z MRGARDEN GKM – em Grudziądz a dziś na taki sam krok zdecydował się Kenneth Bjerre. Dla 35 – letniego Duńczyka będzie to drugi se(...)
229
MRGARDEN GKM Grudziądz ogłosił, że Kenneth Bjerre nadal będzie występować w barwach żółto-niebieskich. Duńczyk zdecydował, że pozostanie w zespole na następne dwa lata! (...)
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz uległ Betard Sparcie 51:38. Do ostatnich biegów trwała walka o punkt bonusowy. Ostatecznie pełna pula została we Wrocławiu. Smutku nie kryje Kenneth Bjerre, (...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym stadionie MrGarden GKM Grudziądz 51:38 i tym samym zainkasowała również punkt bonusowy za lepszy dwumecz. Gospodarzy do zwycięstwa poprowa(...)
36
W dzisiejszej rundzie eliminacji do cyklu Grand Prix w Abensbergu najlepszy okazał się Martin Smolinski, który zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Aleksandr Łoktajew, a na(...)
0
W poniedziałkowym spotkaniu SGB Premiership ekipa Belle Vue Aces pokonała na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 47:43. Pojedynek był niezwykle emocjonujący i dopiero ostatni (...)
0
Kenneth Bjerre wywalczył dzisiaj tytuł Indywidualnego Mistrza Danii, podczas dzisiejszych zawodów wywalczył komplet osiemnastu punktów. Drugie miejsce zajął Niels Kristian Iversen,(...)
0
W czwartkowym spotkaniu brytyjskiej Premiership drużyna Belle Vue Aces pokonała na własnym torze King's Lynn Stars 54:36. Liderem gospodarzy był Max Fricke, który zdobył komplet pu(...)
0
W piatek na National Stadium w Manchesterze rozegrany został Memoriał Petera Cravena. W zawodach triumfował Australijczyk, Jason Doyle. Drugie miejsce zajął zawodnik miejscowego kl(...)
0
Mark Lemon uznaje Maksa Fricke za zawodnika klasy światowej, który wspólnie z Kennethem Bjerre znalazł się w składzie Aces na rok 2019.(...)
28
Po spadku Grupy Azotów Unii Tarnów, kilkoro zawodników zaczęło szukać nowego pracodawcy. Jednym z nich jest Kenneth Bjerre. Duńczyk podpisał z MRGARDEN GKM – em Grudziądz jednorocz(...)
102
Grupą Azoty Unią Tarnów ustaliła warunki nowego kontraktu z Kennethem Bjerre. Dla Duńczyka będzie to czwarty rok w barwach tarnowskich Jaskółek. (...)
251
We wtorek na torze Vastervik odbył się 2. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W wyrównanej rywalizacji bezpośredni awans do finału wywalczyła reprezentacja Szwecji (37), która jes(...)
92
Dwa lata trwała walka Kennetha Bjerre o miejsce w elitarnym cyklu Speedway Euro Championship. Już raz był bardzo blisko. Podczas SEC Challenge 2015 zajął ósme miejsce, które dało m(...)
106
Piotr Pawlicki zwyciężył w rozgrywanej w duńskim Esbjerg rundzie kwalifikacyjnej do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Drugie miejsce po rozegraniu biegu dodatkowego zajął Kenneth (...)
3
Kenneth Bjerre, Niels Kristian Iversen i Sam Masters, to czołowa trójka turnieju - "testimonialu" Simona Lamberta, rozegranego wczoraj na torze w King's Lynn.(...)
107
Trwają przygotowania do sezonu 2017. Swoje składy kompletują nie tylko kluby, ale także drużyny narodowe. Hans Nielsen przedstawił właśnie kadry Danii w różnych grupach wiekowych.(...)
108
Klub z Wielkiej Brytanii zbroi się przed nowym sezonem. Właśnie poinformował o zakontraktowaniu Kennetha Bjerre i Danny'ego Kinga.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com