Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRZYSZTOF JABLONSKI - Wiadomości
100
W najbliższą środę w Gnieźnie żużlowcy GTM Start rozegrają kolejny trening punktowany. Rywalem czerwono-czarnych będzie Lejonen Gislaved ? drużyna szwedzkiej Elitserien. Gnieźn(...)
1
GTM Start Gniezno ostatecznie zremisował towarzyską konfrontację z Lokomotivem Daugavpils, pomimo, że pierwotnie to Łotysze byli zwycięzcami rywalizacji do której doszło w Pierwsze(...)
1
Gnieźnieńscy działacze podali pełną listę startową turnieju "Hil-Gaz BiT II ? Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski". (...)
3
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedział(...)
102
Już w najbliższą niedzielę Lokomotiv Daugavpils rozpocznie zgrupowanie w Gnieźnie, natomiast we wtorek, 28 marca Łotysze rozegrają na stadionie przy Wrzesińskiej 25 pierwsze z trze(...)
1
Gnieźnieński klub zaplanował drugą prezentację drużyny. W piątek, 31 marca we Wrześni (nieopodal Gniezna) o godzinie 15:30 kibice będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z no(...)
1
W związku z tym, że sprzyjająca aura utrzymała się (wbrew nieprzychylnym prognozom) w piątkowe przedpołudnie w Gnieźnie odbył się drugi trening przed nadchodzącym wielki krokiem se(...)
3
W czwartek na gnieźnieńskim stadionie odbył się pierwszy tegoroczny trening na torze. Dla licznie zgromadzonych kibiców była to długo wyczekiwana chwila.(...)
632
Krzysztof Jabłoński, to najstarszy z wychowanków gnieźnieńskiego Startu, który związał się kontraktem z reaktywowanym klubem. Będzie w nim w nadchodzącym sezonie występował w pod(...)
247
W sobotni wieczór oficjalnie zaprezentowana została cała kadra Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego Start na sezon 2017. Sobotnia prezentacja odbyła się w klubie Vehikuł Czasu (...)
213
Poznaliśmy nazwisko trenera, który będzie szkolić czerwono-czarnych w sezonie 2017. Funkcję tą w dalszym ciągu pełnić będzie Krzysztof Jabłoński. Starszy z braci Jabłońskich nie bę(...)
123
GTM Start Gniezno ostatecznie swój skład na sezon 2017 zamknęła w ostatni dzień okienka transferowego, kiedy to kontrakt parafowała szóstka obcokrajowców: Eduard Krcmar i Matej K(...)
1
W sobotę GTM Start zaprezentował pierwszych czterech zawodników, którzy w sezonie 2017 będą ścigać się w czerwono-czarnych barwach ? są to bracia Krzysztof i Mirosław Jabłońscy ora(...)
127
Przed nami ostatnie już dni okienka transferowego w polskich ligach żużlowych. GTM Start jako jeden z nielicznych klubów nie odkrył jeszcze kart. W przyszłym roku zespół z Grodu Le(...)
107
17 września w Gnieźnie odbędzie się turniej towarzyski pod nazwą Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Działacze klubu GTM Start czynią wiele starań, by odbudować zaufani(...)
100
W sobotę na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie odbył się Piknik Żużlowy. Wzięli w nim udział zaproszeni wychowankowie gnieźnieńskiego Startu: Adrian Gała oraz bracia Jab(...)
5
Tak, chłopcy wracają do miasta. Do Gniezna znów zawita ryk żużlowych motocykli. Dziś podczas specjalnej konferencji prasowej dla przedstawicieli lokalnych mediów poznaliśmy nieco s(...)
2
Renault Zdunek Wybrzeże rozwiązało za porozumieniem storn kontrakt z Krzysztofem Jabłońskim. Żużlowiec, który miał być liderem gdańskiego klubu musiał zwrócić część pieniędzy, któr(...)
2
Krzysztof Jabłoński ma zająć się szkoleniem młodzieży w GTM Starcie Gniezno przynajmniej do końca 2016 roku. Zawodnik postanowił zerwać kontrakt Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk, bo(...)
1
Adrian Gała, Oskar Fajfer, Dawid Wawrzyniak, Michał Piosicki, Mateusz Burzyński oraz Tomasz Orwat - to licencjonowani żużlowcy, którzy dzisiaj trenowali przy ul. Wrzesińskiej w Gni(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com