Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRZYSZTOF JABLONSKI - Wiadomości
0
Motocykle powróciły na tor przy ulicy Wrzesińskiej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowo powstały klub we wtorek przeprowadził pierwszy pod swoim szyldem trening. Z szansy d(...)
5
Krzysztof Jabłoński najprawdopodobniej rozwiąże umowę z Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk po tym jak nie stawił się na spotkanie w Krośnie. (...)
2
Krzysztof Jabłoński doświadczony zawodnik w sezonie 2016 zasilił szeregi Gdańskiej drużyny. Zawodnik po kilkusezonowej przerwie postanowił wrócić nad morze i znów reprezentować ba(...)
0
Wybrzeże Gdańsk w półfinale drugoligowych rozgrywek spotka się z KSM Krosno. Klub z północy mierzy jednak zdecydowanie wyżej niż pierwsza runda play-off. Dlatego też sternicy zespo(...)
0
W niedzielnym meczu PGE Ekstraligi SPAR Falubaz Zielona Góra podejmie KS Toruń. W pojedynku przy W69 zabraknie dwóch podstawowych zawodników Grzegorza Walaska i Andreasa Jonssona.(...)
0
Starszy z braci Jabłońskich - Krzysztof podpisał kontrakt na starty w duńskiej Superlidze. W nadchodzącym sezonie będzie reprezentował Region Varde Elitesport. (...)
0
Już w trzecim biegu finału IMP doszło do groźnego upadku Krzysztofa Jabłońskiego. U zawodnika Falubazu Zielona Góra stwierdzono poważne obrażenia lewej ręki. (...)
0
Dzisiejszy mecz pomiędzy Wolfslake Falubaz Berlin i MC Nordsterne Stralsund zakończył rundę zasadniczą niemieckiej Bundesligi. Ekipa ze stolicy pokonała zespół braci Pawlickich 44:(...)
0
Do Piotra Protasiewicza, Andreasa Jonssona, Aleksandra Loktajewa i Patryka Dudka w dniu dzisiejszym oficjalnie dołączyli Krzysztof Jabłoński oraz Mikkel Bech Jensen. Jabłoński para(...)
0
Jednym z ostatnich zawodników, którym udało się znaleźć nowy klub w lidze szwedzkiej jest Krzysztof Jabłoński. Jabłoński w w sezonie 2013 będzie bronił barw Indianerny Kumla. (...)
0
Ostrowscy działacze planują wzmocnić skład ŻKS Ostrovia. Niewykluczone, że już w niedzielę w meczu z ?Koziołkami" kibicom zostanie zaprezentowany nowy zawodnik. (...)
0
Krzysztof Jabłoński w zremisowanym meczu Enea Ekstraligi pomiędzy jego Stelmetem Falubaz Zielona Góra a Tauronem Azotami Tarnów zdobył pięć punktów z bonusem. Zaraz po meczu skomen(...)
0
Rywalizacja rycerzy na stalowych rumakach o insygnia władzy gnieźnieńskiego grodu coraz bliżej. 16 szlachetnych, którzy podjęli wyzwanie walki o tytuł Króla gnieźnieńskiego speedwa(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego zbada sprawę zastępstwa zawodnika za Krzysztofa Jabłońskiego. Start Gniezno korzystał z takiego przepisu, jednak żużlowiec z powodzeniem startował w(...)
0
Pokrzepiony wyjazdowym zwycięstwem zespół Startu Gniezno w najbliższą niedzielę podejmować będzie borykający się z kłopotami finansowymi zespół KS-u ROW-u Rybnik. Rybniczanie awizu(...)
0
Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się gnieźnieńska VII Speedway Gala, która odbyła się wczoraj w hali II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki. Kibice na imprezę przybyli bardzo (...)
0
Minimalnym zwycięstwem grudziądzkiego GTŻ-u 46:44 zakończyło się najciekawsze spotkanie V kolejki I ligi. Gości do zwycięstwa poprowadzili Tomasz Chrzanowski oraz Krzysztof Buczkow(...)
0
O godzinie 19:00 w zielonogórskim Ruben Hotelu rozpoczęło się spotkanie na którym Mistrz Polski 2011 podsumował sezon, podziękował sponsorom i ogłosił pierwsze oficjalne informacje(...)
0
Grzegorz Buczkowski pełni funkcję rzecznika prasowego oraz spikera w Towarzystwie Żużlowym Start Gniezno, w wywiadzie udzielonym specjalnie dla czytelników portalu Zuzelend.com pod(...)
0
Start Gniezno notuje najlepszy od kilku lat początek rozrywek, humory w Gnieźnie dopisują, jednak niedzielnego spotkania z Orłem Łódź nie można zaliczyć do grona łatwych, lekkich (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com