Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRZYSZTOF JABLONSKI - Wiadomości
0
W ostatnią niedzielę zespół Startu Gniezno podejmował na własnym stadionie drużynę Lotosu Wybrzeże Gdańsk. Mecz ten zakończył się porażką gospodarzy 43:47, która to definitywnie pr(...)
0
Zatrzymanie trójki liderów z tegorocznego sezonu było priorytetem działaczy gnieźnieńskiego Startu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji z klubem pożegna się Peter Ljung. (...)
0
Ogromne emocje, losy spotkania rozstrzygające się w ostatnich wyścigach oraz happy end dla Startu, lepszego scenariusza gnieźnieńscy kibice wymarzyć sobie nie mogli. Pomimo kapital(...)
0
10 lat temu
Krzysztof Jabłoński oraz Michał Szczepaniak w niedzielę wystartują w toruńskim finale Złotego Kasku. Dzień później z kolei ich Start Gniezno ma zaplanowany mecz w odległym Daugavpi(...)
0
Zgodnie z przewidywaniami nowym trenerem gnieźnieńskiego Startu został Lech Kędziora. Potwierdziły się również wcześniejsze doniesienia o pozostaniu w zespole Michała Szczepaniaka (...)
0
Dwójka naszych rodaków uzupełniła dzisiaj skład Valsarny Hagfors. Są to Krzysztof Jabłoński, a także Adrian Gomólski. Ten pierwszy ma już za sobą starty w tym klubie, natomiast Gom(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com