Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LEON MADSEN - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
153
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu fin(...)
347
Eltrox Włókniarz Częstochowa w środę, 12 sierpnia, przegrał na własnym obiekcie z Fogo Unią Leszno 41:49 w zaległym spotkaniu 7. kolejki PGE Ekstraligi. Porażka ta oznacza, że częs(...)
0
Leon Madsen to obecny wicemistrz Europy i Świata. Stoczył wyrównaną walkę w niedawno zakończonym cyklu SEC. To już jednak za nim. Teraz przed nim jest walka o złoto w cyklu Grand P(...)
102
Ostatnie występy Leona Madsena były dalekie od ideału. Wicemistrz Świata przyznał, że ostatnio zmagał się niedyspozycją. Liczy jednak, że już w piątek podczas meczu w PGE Ekstralid(...)
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
103
Wygrana w 5 finale Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie Robert Lambert zapewnił sobie tytuł najlepszego żużlowca Europy. Srebrny krążek zawisł na szyi Leona Madsena, który do ostatn(...)
0
Już w najbliższą środę ostatni z pięciu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Żużlowcy wracają na toruńską MotoArenę, aby ostatecznie w sportowej rywalizacji rozdzielić (...)
0
Leon Madsen zajął szóste miejsce podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2020, która odbyła się w Gnieźnie. Duńczyk zdobył dziewięć punktów i obecnie zajmuje drugi(...)
0
Zwycięstwem Leona Madsena zakończyła się runda SEC w Rybniku. Duńczyk wygrał po raz trzeci z rzędu i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.(...)
264
Duńczyk, Leon Madsen wygrał drugi finał Tauron SEC, który rozegrano na torze w Bydgoszczy. Drugie miejsce przypadło jego rodakowi Mikkelowi Michelsenowi, zaś na trzeci stopniu podi(...)
58
Pierwsze wątpliwości zostały rozwiane. Toruńska MotoArena zainaugurowała turniej międzynarodowy, w którym piętnastka czołowych żużlowców Europy walczy o indywidualny czempionat na (...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
32
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Nicki Pe(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa dogadał się z Leonem Madsenem w sprawie startów w sezonie 2020. Duńczyk jest drugim zawodnikiem "Lwów" po Pawle Przedpełskim, który zawarł porozumienie(...)
28
Leon Madsen znalazł się w trójce najlepszych zawodników na świecie ubiegłego sezonu. Kapitan Włókniarza Częstochowy Leon Madsen przyznaje, iż oczekiwania w klubie rosną.(...)
207
Trzy najbliższe sezony Leon Madsen spędzi w częstochowskim Włókniarzu. Dzięki temu klub z Częstochowy włączyć ma się do walki o najcenniejsze medale PGE Ekstraligi.(...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com