Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Już dzisiaj o godzinie 16:00 w Malilli odbędzie się finał mistrzostw Szwecji seniorów. Murowanym kandydatem do zwycięstwa jest miejscowy zawodnik Andreas Jonsson, który na torze sw(...)
0
W piątek w Malilli odbyły się mistrzostwa Szwecji juniorów. Najlepszy w nich okazał się Simon Gustafsson, który wywalczył 13 punktów w fazie zasadniczej i wygrał wyścig finałowy. S(...)
0
Wspaniałe zawody! Po fatalnym początku, zespół polski potrafił się podnieść i głównie za sprawą Tomasza Golloba, Jarosława Hampela i Piotra Protasiewicza odrobił straty i nawiązał (...)
0
W ostatnim rozegranym dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved przegrało przed własną publicznością z Elit Vetlandą 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził Thomas H(...)
0
Po znakomitym niedzielnym meczu w Polsce, Piotr Protasiewicz tym razem skutecznie poprowadził swój szwedzki zespół - Indianernę Kumla do zwycięstwa 57:33 nad Lejonen. "Pepe" w spo(...)
0
Osłabione brakiem Tomasza Golloba Hammarby Sztokholm przegrało w Norrkoeping z miejscową Vargarną 53:37. Bardzo dobrze dla miejscowych zapunktował Tai Woffinden, który zdobył aż 15(...)
0
Dzięki świetnej postawie Andreasa Jonssona i Fredrika Lindgrena, drużyna Dackarny Malilla odniosła zwycięstwo wyjazdowe w Vastervik, pokonując tamtejszy zespół 44:46. Przed ostatni(...)
0
Polscy juniorzy w składzie Maciej Janowski, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik i bracia Przemysław i Piotr Pawliccy, zajęli dopiero drugie miejsce w półfinale DMŚJ w Rawiczu. O cztery (...)
0
Wysokim zwycięstwem Piraterny zakończył się kolejny pojedynek w szwedzkiej Elitserien. "Piraci" pokonali zespół vastervik 57:33. Dobre występy zanotowali wszyscy Polacy startujący (...)
0
W rozegranym dzisiaj meczu IV kolejki szwedzkiej Elitserien zespół Hammarby Sztokholm pokonał na własnym torze Elit Vetlande 50:40. Dobre spotkanie rozegrał dla miejscowych Grzegor(...)
0
W zakończonej niedawno rundzie kwalifikacyjnej w szwedzkim Malmoe najlepszy okazał się Simon Gustafsson, który zdobył 15 punktów. Tuż za nim uplasował się Linus Sundstroem - 13 pkt(...)
0
Polski Związek Motorowy przychylił się do pism kilkudziesięciu polskich zawodników, którzy prosili w nich o wydanie zgody na starty w ligach zagranicznych. Poniżej lista zawodników(...)
0
W wielkiej Brytanii, podobnie jak w Szwecji oraz Danii obowiązywać będą wyłącznie nowe tłumiki informują angielskie media. Tym samym polscy zawodnicy zostali sami na placu boju.(...)
0
Zawodnik drugoligowego Kolejarza Rawicz Eric Andersson, pochodzący ze Szwecji twierdzi, że decyzja PZM o zakazie startowania na nowych tłumikach jest słuszna. Przypomnijmy, iż jego(...)
0
SVEMO - szwedzki odpowiednik naszego Polskiego Związku Motorowego nie pójdzie w ślady polskich prezesów i władz żużla. W lidze szwedzkiej obowiązywać będą w sezonie 2011 tylko i w(...)
0
10 lat temu
W poniedziałkowe późne popołudnie roczną umowę z gdańskim klubem podpisał 37-letni Mikael Max. Szwedzki zawodnik został tym samym czwartym seniorem w ekipie prowadzonej przez trene(...)
0
David Ruud miał zawitać do Grudziądza w ostatnich dniach, jednak pogoda pokrzyżowała plany Szwedowi. Samolot żużlowca miał aż 17 godzin spóźnienia, przez co zrezygnował on z lotu. (...)
0
Ricky Kling zdecydował się, że nie będzie zmieniał barw klubowych w rodzimej lidze i parafował nową umowę z Dackarną Mallila.(...)
0
Młody i utalentowany Bartosz Zmarzlik w przyszłym sezonie wystartuje w pierwszoligowym zespole w Szwecji - Gnistornie Speedway. Polak obok Mikkela Bacha z Danii są aktualnie jedyny(...)
0
Andreas Jonsson po raz pierwszy w swojej karierze wygrał rundę cyklu Grand Prix rozegraną na doskonale mu znanym torze w Bydgoszczy. Kiedy po nieudanym sezonie Polonii Bydgoszcz od(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com