Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Pechowy przebieg dla Simona Gustafssona miał wczorajszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Poole. Szwed zanotował upadek w swoim drugim starcie i więcej na torze się(...)
0
W drugim dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien Elit Vetlanda dosyć łatwo pokonała Dackarnę Malilla 52:38. W zespole gości zawiedli Andreas Jonsson, Hans Andersen i Artur Mroczka.(...)
0
Faworyt nie zawiódł. Mimo ambitnych planów Fredrika Lindgrena o pokonaniu Andreasa Jonssona, to właśnie "AJ" wywalczył tytuł mistrza Szwecji na torze w Malilli. Srebro przypadło ws(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 16:00 w Malilli odbędzie się finał mistrzostw Szwecji seniorów. Murowanym kandydatem do zwycięstwa jest miejscowy zawodnik Andreas Jonsson, który na torze sw(...)
0
W piątek w Malilli odbyły się mistrzostwa Szwecji juniorów. Najlepszy w nich okazał się Simon Gustafsson, który wywalczył 13 punktów w fazie zasadniczej i wygrał wyścig finałowy. S(...)
0
Wspaniałe zawody! Po fatalnym początku, zespół polski potrafił się podnieść i głównie za sprawą Tomasza Golloba, Jarosława Hampela i Piotra Protasiewicza odrobił straty i nawiązał (...)
0
W ostatnim rozegranym dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved przegrało przed własną publicznością z Elit Vetlandą 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził Thomas H(...)
0
Po znakomitym niedzielnym meczu w Polsce, Piotr Protasiewicz tym razem skutecznie poprowadził swój szwedzki zespół - Indianernę Kumla do zwycięstwa 57:33 nad Lejonen. "Pepe" w spo(...)
0
Osłabione brakiem Tomasza Golloba Hammarby Sztokholm przegrało w Norrkoeping z miejscową Vargarną 53:37. Bardzo dobrze dla miejscowych zapunktował Tai Woffinden, który zdobył aż 15(...)
0
Dzięki świetnej postawie Andreasa Jonssona i Fredrika Lindgrena, drużyna Dackarny Malilla odniosła zwycięstwo wyjazdowe w Vastervik, pokonując tamtejszy zespół 44:46. Przed ostatni(...)
0
Polscy juniorzy w składzie Maciej Janowski, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik i bracia Przemysław i Piotr Pawliccy, zajęli dopiero drugie miejsce w półfinale DMŚJ w Rawiczu. O cztery (...)
0
Wysokim zwycięstwem Piraterny zakończył się kolejny pojedynek w szwedzkiej Elitserien. "Piraci" pokonali zespół vastervik 57:33. Dobre występy zanotowali wszyscy Polacy startujący (...)
0
W rozegranym dzisiaj meczu IV kolejki szwedzkiej Elitserien zespół Hammarby Sztokholm pokonał na własnym torze Elit Vetlande 50:40. Dobre spotkanie rozegrał dla miejscowych Grzegor(...)
0
W zakończonej niedawno rundzie kwalifikacyjnej w szwedzkim Malmoe najlepszy okazał się Simon Gustafsson, który zdobył 15 punktów. Tuż za nim uplasował się Linus Sundstroem - 13 pkt(...)
0
Polski Związek Motorowy przychylił się do pism kilkudziesięciu polskich zawodników, którzy prosili w nich o wydanie zgody na starty w ligach zagranicznych. Poniżej lista zawodników(...)
0
W wielkiej Brytanii, podobnie jak w Szwecji oraz Danii obowiązywać będą wyłącznie nowe tłumiki informują angielskie media. Tym samym polscy zawodnicy zostali sami na placu boju.(...)
0
Zawodnik drugoligowego Kolejarza Rawicz Eric Andersson, pochodzący ze Szwecji twierdzi, że decyzja PZM o zakazie startowania na nowych tłumikach jest słuszna. Przypomnijmy, iż jego(...)
0
SVEMO - szwedzki odpowiednik naszego Polskiego Związku Motorowego nie pójdzie w ślady polskich prezesów i władz żużla. W lidze szwedzkiej obowiązywać będą w sezonie 2011 tylko i w(...)
0
12 lat temu
W poniedziałkowe późne popołudnie roczną umowę z gdańskim klubem podpisał 37-letni Mikael Max. Szwedzki zawodnik został tym samym czwartym seniorem w ekipie prowadzonej przez trene(...)
0
David Ruud miał zawitać do Grudziądza w ostatnich dniach, jednak pogoda pokrzyżowała plany Szwedowi. Samolot żużlowca miał aż 17 godzin spóźnienia, przez co zrezygnował on z lotu. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com