Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Polski Związek Motorowy przychylił się do pism kilkudziesięciu polskich zawodników, którzy prosili w nich o wydanie zgody na starty w ligach zagranicznych. Poniżej lista zawodników(...)
0
W wielkiej Brytanii, podobnie jak w Szwecji oraz Danii obowiązywać będą wyłącznie nowe tłumiki informują angielskie media. Tym samym polscy zawodnicy zostali sami na placu boju.(...)
0
Zawodnik drugoligowego Kolejarza Rawicz Eric Andersson, pochodzący ze Szwecji twierdzi, że decyzja PZM o zakazie startowania na nowych tłumikach jest słuszna. Przypomnijmy, iż jego(...)
0
SVEMO - szwedzki odpowiednik naszego Polskiego Związku Motorowego nie pójdzie w ślady polskich prezesów i władz żużla. W lidze szwedzkiej obowiązywać będą w sezonie 2011 tylko i w(...)
0
10 lat temu
W poniedziałkowe późne popołudnie roczną umowę z gdańskim klubem podpisał 37-letni Mikael Max. Szwedzki zawodnik został tym samym czwartym seniorem w ekipie prowadzonej przez trene(...)
0
David Ruud miał zawitać do Grudziądza w ostatnich dniach, jednak pogoda pokrzyżowała plany Szwedowi. Samolot żużlowca miał aż 17 godzin spóźnienia, przez co zrezygnował on z lotu. (...)
0
Ricky Kling zdecydował się, że nie będzie zmieniał barw klubowych w rodzimej lidze i parafował nową umowę z Dackarną Mallila.(...)
0
Młody i utalentowany Bartosz Zmarzlik w przyszłym sezonie wystartuje w pierwszoligowym zespole w Szwecji - Gnistornie Speedway. Polak obok Mikkela Bacha z Danii są aktualnie jedyny(...)
0
Andreas Jonsson po raz pierwszy w swojej karierze wygrał rundę cyklu Grand Prix rozegraną na doskonale mu znanym torze w Bydgoszczy. Kiedy po nieudanym sezonie Polonii Bydgoszcz od(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com