Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Sensacyjnym wynikiem zakończył się inauguracyjny mecz Elitserien 2011, pomiędzy Elit Vetlandą a Piraterną Motala. Gospodarze przegrali to spotkanie 41:49. Wśród miejscowych zawiedl(...)
0
Legenda toruńskiej drużyny, Szwed Per Jonsson skomentował bieżące informacje na temat speedway'a. Były mistrz świata twierdzi, że nic nie zatrzyma Grega Hancocka w drodze po drugi (...)
0
Być może już jutro, kibice z Zielonej Góry będą mieli okazję przywitać nowego zawodnika w drużynie. Będzie nim Szwed Andreas Jonsson, który prawdopodobnie w piątek podpisze kilkule(...)
0
Przed kilkoma minutami zakończył się półfinał Drużynowego Pucharu Świata w jeździe na żużlu w duńskim Vojens. Startowały w nim ekipy z Australii, Danii, Niemiec i Szwecji. Awans do(...)
0
13 lat temu
Przemysław Pawlicki zdaje się nie ma zamiaru powtórzyć ubiegłorocznego zawirowania ze swoimi startami i już teraz podpisuje kontrakty na starty w zagranicznych ligach. Wczoraj zdec(...)
0
Szwedzkie media już zaczynają komentować sytuację w polskim żużlu. Szybko dotarła do nich informacja, że w Polsce dochodzi do rozłamu między zawodnikami i prawdopodobnie u nas równ(...)
0
Andreas Jonsson, który przewrócił się wczoraj w Gorican przejdzie dzisiaj badania w Bydgoszczy. Zawodnik jest mocno poobijany m.in. skarżył się na ból głowy. Więcej o stanie zdrowi(...)
0
Dobra postawa w lidze polskiej zaowocowała nowym kontraktem dla Tomasza Chrzanowskiego (GTŻ Grudziądz). "Chrzanoś" podpisał umowę na starty w barwach szwedzkiej Dackarny Malilla. P(...)
0
W poniedziałkowym meczu brytyjskiej Elite League, zawodnik Wolverhampton Wolves Fredrik Lindgren zanotował groźny upadek. Szwed uderzył mocno głową o tor. Aktualnie "Fredka" czuje (...)
0
W kolejnym wtorkowym spotkaniu Elitserien, drużyna Piotra Protasiewicza - Indianerna Kumla po zaciętym meczu z Vargarną, zwyciężyła 47:43. "Pepe" w pięciu startach zdobył 10 punktó(...)
0
Andreas Jonsson milczał od czasu spadku bydgoskiej Polonii do 1 ligi. Teraz, kiedy wybrał już nowy zespół, zdecydował się podziękować i opisać w kilku słowach swoje siedem s(...)
0
Trener Indianerny Kumla Daniel Andersson poinformował, iż kontaktował się już z Polakami - Piotrem Protasiewiczem i Grzegorzem Zengotą w celu uzgodnienia startów w zbliżających się(...)
0
Sezon 2010 był dla Magnusa Zetterstroema pierwszym w cyklu Grand Prix. Szwed zajął w nim trzynastą pozycję i w przyszłym roku będzie pełnił funkcję pierwszego rezerwowego. (...)
0
W pierwszych trzech spotkaniach Piraterny Motala w szwedzkiej Elitserien, ani razu nie pojawił się Emil Sajfutdinow, który ma ważną umowę z zespołem na sezon 2011. Działacze "Pirat(...)
0
Andreas Jonsson zanotował wczoraj upadek w Gorican. Szwed jest już w Bydgoszczy i jak sam mówi przyczyną wypadku było pęknięcie aluminiowego elementu, mocującego widelec przedniego(...)
0
Szwed Thomas H. Jonasson, który nieco ponad miesiąc temu ukończył 22. rok życia, przedłużył kontrakt z Wybrzeżem Gdańsk i w nadchodzącym sezonie nadal będzie bronił barw tego klubu(...)
0
Piotr Protasiewicz sprostał niezwykle trudnemu zadaniu we wtorkowym meczu ligi szwedzkiej, gdzie jego Indianerna pokonała 46:44 Elit Vetlandę. Protasiewicz czternasty bieg przegrał(...)
0
Pechowy przebieg dla Simona Gustafssona miał wczorajszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Poole. Szwed zanotował upadek w swoim drugim starcie i więcej na torze się(...)
0
W drugim dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien Elit Vetlanda dosyć łatwo pokonała Dackarnę Malilla 52:38. W zespole gości zawiedli Andreas Jonsson, Hans Andersen i Artur Mroczka.(...)
0
Faworyt nie zawiódł. Mimo ambitnych planów Fredrika Lindgrena o pokonaniu Andreasa Jonssona, to właśnie "AJ" wywalczył tytuł mistrza Szwecji na torze w Malilli. Srebro przypadło ws(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com