W lidze duńskiej, podobnie jak w polskiej, Nicki Pedersen nie zmienia w sezonie 2017 barw klubowych.(...)
5
Z popiołów niczym feniks, w bólach, cierpieniu i dozie cierpliwości odradzał się klub z Częstochowy. Tak się odrodził, że ponownie zapukał do ekstraligowych drzwi, a one? O dziwo s(...)
103
Nicki Pedersen za pomocą swojego konta w portalu społecznościowym poinformował o swojej decyzji odnośnie startów w sezonie 2017.(...)
173
Karuzela transferowa z dnia na dzień kręciła się coraz mocniej. Get Well Toruń mimo to nie podał jeszcze nazwiska piątego seniora. Rynek wolnych zawodników kurczy się w zastraszają(...)
112
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie podpisała kontrakt z Januszem Kołodziejem, a umowa będzie obowiązywać przez rok. Z klubem z Leszna nie pożegnał się jeszcze Nicki Pedersen, a(...)
270
W tym roku Indywidualnym Mistrzem Świata został po raz czwarty Greg Hancock. Srebrny medal do swojej kolekcji dorzucił Tai Woffinden. Brązowy krążek w swoim debiucie w Speedway Gra(...)
2
Nie opadły jeszcze emocje związane z sobotnimi zawodami cyklu Grand Prix w Melbourne, a my poznaliśmy dzikie karty na przyszłoroczny cykl.(...)
124
Póki co, w częstochowskim klubie transferowa posucha. Na SGP Arena cały czas szukani są zawodnicy, którzy będą decydować o sile klubu spod Jasnej Góry w sezonie 2017. Rynek dobryc(...)
15
W sobotę 22 października o godzinie 19:00 czasu australijskiego zostanie rozegrana ostatnia runda Speedway Grand Prix. Tym razem cykl zagości w odległej Australii w Melbourne. Fina(...)
104
Nicki Pedersen reprezentował barwy Fogo Unii Leszno w latach 2014-2016. Wiele wskazuje na to, że Duńczyk w przyszłym roku nie będzie reprezentował barw klubu z Wielkopolski.(...)
101
Miniony rok dla duńskiego żużla nie był rokiem udanym. Reprezentacja Danii w Drużynowym Pucharze Świata nie wywalczyła żadnego medal. Co więcej, nie awansowała nawet do finału rozg(...)
101
W Toruniu skład na przyszły sezon jest niemal znany. Kontrakty zostały podpisane przez Chrisa Holdera i Pawła Przedpełskiego. Cały czas kibice czekają na przedłużenie kontraktu z A(...)
102
Ikona duńskiego żużla wraca do zdrowia. W poniedziałek Nicki Pedersen poinformował o aktualnym stanie swojego zdrowia. (...)
1
Nicki Pedersen wycofał się z turnieju Grand Prix w Toruniu, który został zaplanowany na sobotę. Duńczyk nie pojedzie również na Etihad Stadium w Melbourne.(...)
103
Duńczyk jest już po operacji złamanej ręki, kontuzji nabawił się podczas Zlatej Priilby, która odbywała się w czeskich Pardubicach.(...)
1
Pechowo dla Nickiego Pedersena zakończył się finał Zlatej Prilby w Pardubicach. Do upadku Duńczyka doszło w biegu finałowym. Indywidualny Mistrz Europy zahaczył o tylne koło Emila (...)
113
Pechowo dla Nickiego Pedersena zakończył się finał dzisiejszej Zlatej Prilby w Pardubicach. Duńczyk starał się atakować pierwszą pozycję Emila Sajfutdinowa.(...)
110
Duńczyk Nicki Pedersen zwyciężył w 4 finale Speedway Euro Championship rozgrywanym w Rybniku i tym samym zapewnił sobie tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Drugie miejsce zajął Cz(...)
4
W sobotę 17 września odbędzie się finałowy turniej Speedway Euro Championship w Rybniku. Będą to ostatnie zawody cyklu i na Górnym Śląsku poznamy Indywidualnego Mistrza Europy. Zaw(...)
107
W środę dojdzie do ostatecznych rozstrzygnięć w duńskiej Metal Superligi. W finale, którego stawką są trzy medali powalczą cztery drużyny - Region Varde Elitesport, Holsted Speedwa(...)