Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICKI PEDERSEN - Wiadomości
0
Fogo Unia Leszno w niedzielnym meczu o ligowe punkty walczyła w Toruniu. Podczas 8. gonitwy na tor upadli Paweł Przedpełski, Jason Doyle i Nicki Pedersen. Duńczyk został wykluczony(...)
0
W najbliższy piątek w ramach XIII kolejki PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno zmierzy się ze Spar Falubazem Zielona Góra. Mecz rozpocznie się o godzinie 19.30, a w pojedynku na torze w(...)
0
Cykl Speedway European Championships wchodzi w decydującą fazę. Już tylko dwa spotkania dzielą nas od poznania Mistrza Europy roku 2015. 15 sierpnia żużlowcy walczyć będą w szwedzk(...)
0
W niedzielę w Lesznie, Rzeszowie, Grudziądzu i Zielonej Górze rozegrano spotkania 11. kolejki PGE Ekstraligi. Jak co kolejkę wybraliśmy najlepszych zawodników rundy.(...)
0
Duńczyk, Nicki Pedersen triumfował w rozegranym dzisiaj w Malilli, Grand Prix Szwecji. Tuż za nim, na drugim stopniu podium stanął Brytyjczyk, Tai Woffinden. Trzecie miejsce przypa(...)
0
W środę rozegrano zaległy pojedynek 9. kolejki PGE Ekstraligi, w którym PGE Stal Rzeszów na własnym obiekcie podejmowała drużynę z Zielonej Góry. Dzięki temu rozegrano już wszystki(...)
0
Deszczowa aura nie pozwoliła przeprowadzić trzech ostatnich biegów zawodów rundy Grand Prix w Daugavpils. Dla nas Polaków była to doskonała wiadomość, bo Maciej Janowski po rundzie(...)
0
Jest taki zawodnik, który na Łotwie nie zajmował gorszego miejsca niż czwarte. To Nicki Pedersen, który czterokrotnie plasował się na drugim lub trzecim miejscu. Nigdy tam jeszcze (...)
0
W sobotę 1 sierpnia odbędzie się kolejny mecz w ramach Polish Speedway Battle. W drużynie Byłych Gwiazd Wybrzeża wystąpią Nicki Pedersen oraz Bjarne Pedersen.(...)
0
Mistrz świata Greg Hancock twierdzi, że najlepszą odpowiedzią jest wygrywanie wyścigów. Hancock chce wznowić rywalizację z Nickim Pedersenem podczas GP w Cardiff.(...)
0
Portal ZUZELEND.com przygotował zestawienie pięciu najskuteczniejszych zawodników Ekstraligi na przestrzeni ostatniej dekady. Na pierwszym miejscu uplasował się Duńczyk Nicki Peder(...)
0
W piątek, w Tarnowie, i w niedzielę, w Toruniu, Wrocławiu i Gorzowie rozegrano pojedynki 10. kolejki PGE Ekstraligi. Jak co kolejkę wybraliśmy zestawieniu siedmiu najlepszych zawod(...)
1
Niniejszy artykuł jest reakcją na dość skandaliczną sytuację, która miała miejsce w lidze szwedzkiej podczas spotkania Piraterna Motala - Dackarna Malilla, kiedy to Greg Hancock zo(...)
0
Na fali bójki Nickiego Pedersena z Gregiem Hancockiem postanowiliśmy przypomnieć naszym czytelnikom najgłośniejsze zdarzenia tego typu(...)
0
Nicki Pedersen po zwycięstwie w pierwszej rundzie SEC w Toruniu wypowiedział się na temat tego cyklu oraz o atmosferze jaka panowała na trybunach. Duńczyk cały czas nie rozumie zac(...)
0
W pierwszej rundzie SEC zwyciężył Nicki Pedersen przed Pawłem Przedpełskim i Emilem Sajfutdinowem. Poniżej prezentujemy wypowiedzi tych zawodników z konferencji prasowej tuż po zaw(...)
0
Amerykanin Greg Hancock postanowił wydać specjalne oświadczenie w związku z zajściami jakie miały miejsce podczas przerwanego 15 biegu meczu pomiędzy Piraterną Motala, a Dackarną M(...)
1
Podczas wczorajszego spotkania ligi szwedzkiej pomiędzy Piraterną Motala a Dackarną Malilla w ostatniej gonitwie dnia doszło do niecodziennego zajścia. W 15 biegu po ataku Nickiego(...)
1
Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj w spotkaniu szwedzkiej Elitserien, w którym Piraterna Motala podejmowała u siebie Dackarne Malilla. W ostatnim biegu meczu Nicki Pedersen s(...)
0
Bardzo wysokim zwycięstwem - 57:32 zakończyło się spotkanie Wrocławian z Leszczynianami. W drużynie gospodarzy brylował Tomasz Jędrzejak, zdobywca 12 punktów. Liderem gości okazał (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com