Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
NICKI PEDERSEN - Wiadomości
99
Złoci medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski w ekspresowym tempie budują skład na przyszłoroczny sezon. W tym tygodniu umowę z Fogo Unią Leszno przedłużył Emil Sajfutdinow, a tera(...)
19
Tai Woffinden na jeden turniej przed zakończeniem cyklu Grand Prix 2015 jest już pewny zdobycia złotego medalu. Brytyjczyk pomimo średniego występu na Motoarenie utrzymał 25-punkto(...)
5
Turniej światowej elity w Toruniu wygrał Nicki Pedersen, który w wielkim finale pokonał Jasona Doyle?a i Macieja Janowskiego. Tuż za podium uplasował się Niels Kristian Iversen. Na(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
0
Sztokholm - dziesiąty przystanek żużlowego Grand Prix w sezonie 2015. Dla Taia Woffindena, 25-letniego chłopaka ze Scunthorpe to kolejna szansa na utrzymanie lub też zwiększenie sw(...)
4
Niki Pedersen wygrał Wielki finał Speedway European Championship rozgrywany na torze w Ostrowie. Drugie miejsce w biegu finałowym zdobył Janusz Kołodziej, zaś trzecie Antonio Lindb(...)
17
Odkąd w 2013 roku toruńska firma One Sport zrewolucjonizowała żużlowe Indywidualne Mistrzostwa Europy zmagania zawsze kończyły się w Polsce. Przed dwoma laty medale SEC rozdawano w(...)
5
W sobotę 19 września w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 18.30 rozpocznie się wielki finał o indywidualne mistrzostwo Europy. Bój stoczy szesnastu zawodników, a w nich znajduje si(...)
3
Malowniczo położone, niespełna 28-tysięczne Krsko już po raz dziesiąty będzie gościło najlepszych żużlowców na świecie. Stolica słoweńskiego speedwaya po raz pierwszy była organiza(...)
1
W sobotę 19 września na torze w Ostrowie Wielkopolskim rozegrana zostanie runda finałowa Speedway European Championships. Dzisiaj poznaliśmy oficjalną listę startową na turniej, kt(...)
278
Po raz drugi w tym sezonie KS Toruń i Fogo Unia Leszno stworzyły na Motoarenie znakomite żużlowe widowisko. ?Anioły? zwyciężyły ?Byki? ośmioma punktami i na chwilę obecną są bliżej(...)
28
Reprezentant Danii potwierdził swój udział w meczu pomiędzy KS Toruń, a Fogo Unią Leszno. (...)
14
Na cztery rundy przed końcem aktualny mistrz świata Greg Hancock traci 24 punkty do lidera klasyfikacji Grand Prix Tai'a Woffindena. - Jedyne, czego brakuje mi do szczęścia, to dob(...)
460
Reprezentant Danii wznawia treningi po sobotnim upadku podczas Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim.(...)
0
Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu Speedway European Championships i strata dziewięciu punktów do prowadzącego Emila Sajfutdinowa. Tak obecnie wygląda sytuacja Nickiego(...)
0
W rozegranym dzisiaj finale Indywidualnych Mistrzostw Danii zwyciężył Niels Kristian Iversen, na drugim stopniu podium uplasował się Nicki Pedersen, natomiast brązowy medal wywalcz(...)
0
Podczas 13. kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla przegrała u siebie z Piraterną Motala. Obie drużyny walczą o uczestnictwo w fazie play-off, która rozpocznie się 1 wrześ(...)
0
Niespełna dwa tygodnie pozostało do 8 rundy cyklu Grand Prix, które zostanie rozegrane na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Gospodarze imprezy postanowili zapytać najlepsz(...)
0
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór zmierzyła się ze Spar Falubazem Zielona Góra w ramach XIII kolejki PGE Ekstraligi. Drużyna z Wielkopolski zwyciężyła na stadionie im. Alfreda S(...)
0
9 lat temu
Amerykański mistrz świata Greg Hancock został zawieszony przez komisję dyscyplinarną szwedzkiej federacji motocyklowej SVEMO. Kara została nałożona za udział Grina w incydencie, do(...)