Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICKI PEDERSEN - Wiadomości
0
W środę w siedzibie leszczyńskiego klubu doszło do spotkania Nickiego Pedersena i zarządu klubu. Strony doszły do porozumienia co zakończyło się podpisaniem aneksu finansowego.(...)
0
Dla Krzysztofa Kasprzaka sezon 2014 był najlepszym w karierze, poza wywalczeniem srebrnego medalu Indywidualnych Mistrzostw Świata zdołał także wywalczyć złoty medal IMP oraz mistr(...)
0
Krzysztof Kasprzak wygrał rozgrywane w Toruniu Grand Prix Polski! Drugi był Andreas Jonsson, a trzeci Jarosław Hampel. Jak już wcześniej informowaliśmy tytuł Indywidualnego Mistrza(...)
0
W piątek, 19 września, w Częstochowie odbędzie się IV runda Speedway European Championships, która wyłoni najlepszego zawodnika Europy.(...)
0
10 lat temu
Powrót Pedersena na tor to dobra informacja dla wszystkich fanów leszczyńskiej Unii. Przypomnijmy, że Duńczyk doznał kontuzji barku podczas Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzos(...)
0
Nicki Pedersen choć znalazł się w awizowanym składzie leszczynian na mecz w Częstochowie to w nim nie wystąpi. Duńczyka zastąpi Tobiasz Musielak.(...)
0
Popularny Power w ubiegły piątek wybił bark, podczas IMME w Tarnowie. Duńczyk obecnie przechodzi intensywną rehabilitacje u swojej fizjoterapeutki Lisy Thomey.(...)
0
Dziś w duńskim Holsted rozegrana zostanie trzecia runda cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Głównym faworytem do zwycięstwa w tym turnieju jest reprezentant gospodarzy Nicki P(...)
0
Pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Europy okazała się wielkim sukcesem organizatorów. Zawody SEC cieszyły się w ojczyźnie Goethego olbrzymim zainteresowaniem kibiców, czego n(...)
0
11 lat temu
Już za kilka dni rusza organizowany po raz drugi cykl Speedway European Championship. W najbliższych dniach na łamach Naszego portalu przedstawimy państwu sylwetki startujących zaw(...)
0
W naszej galerii wideo można obejrzeć bieg finałowy z Grand Prix Czech, wygrane przez zawodnika Wielkiej Brytanii, Taia Woffindena.(...)
0
Już 5 kwietnia, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo(...)
0
28 marca w Toruniu zostanie zainaugurowany pierwszy z trzech turniejów o Nieoficjalne Mistrzostwo Świata Par. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki zespołów, które (...)
0
Sporo klubów żużlowych boryka się z problemami finansowymi, jednak nawet takie ośrodki nie oszczędzają na najlepszych żużlowcach na świecie. Ranking zarobków zawodników otwiera Tom(...)
0
Dwaj duńscy żużlowcy, którzy wezmą udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy (Nicki Pedersen i Niels Kristian Iversen)wybrali swoje numery startowe.(...)
1
Nicki Pedersen przez najbliższe dwa sezony będzie reprezentował barwy leszczyńskiego klubu. Został zaprezentowany podczas specjalnej konferencji prasowej. Duńczyk skomentował swo(...)
0
Na trwającej konferencji prasowej ogłoszono, że Nicki Pedersen podpisał kontrakt w Lesznie, oprócz kontraktu w Lesznie zmienił się także prezes z Leszna odszedł Józef Dworakowski. (...)
0
Jest już niemal pewne, że w nowym sezonie w barwach leszczyńskiej Fogo Unii zobaczymy Emila Sajfutdinowa lub Nicki Pedersena. Na dzisiaj bliżej Byków wydaje się być Duńczyk. (...)
0
Nicki Pedersen, Tomasz Gollob, Emil Sajfutdinow oraz Andreas Jonsson otwarcie sprzeciwili się decyzji FIM, po której nie mogą wystartować w przyszłorocznych rozgrywkach o tytuł mis(...)
0
We wczorajszym test-meczu w Lublinie żużlowa reprezentacja Polski pokonała drużynę Mistrzów Świata 51:39. Zapraszamy do lektury wypowiedzi po tym pojedynku.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com