Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICKI PEDERSEN - Wiadomości
0
Zwycięstwem Nielsa Kristiana Iversena zakończyły się dzisiejsze Indywidualne Mistrzostwa Danii. Na podium stanęli również Kenneth Bjerre oraz Nicki Pedersen. Dla Iversena zwycięstw(...)
0
Już za nieco ponad tydzień w Ostrowie Wielkopolskim rozegrany zostanie Wielki Finał Speedway Best Pairs. Poznaliśmy już listę startową tych zawodów.(...)
85
W sobotę o godzinie 19:00 na PGE Stadionie Narodowym zostanie rozegrana druga runda zmagań o Mistrzostwo Świata na żużlu. Impreza ta ma być w końcu tym, czym nie była przed rokiem,(...)
7
14 maja na PGE Narodowym rozegrane zostanie LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W piątkowe po południe dokonano losowania listy startowej drugiej rundy tegorocznego cyk(...)
5
Pierwsze punkty w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zostały rozdane. Zawody w słoweńskim Krsko wygrał Peter Kildemand. Za jego plecami na podium uplasowali się dwaj Austr(...)
39
Historia to bardzo brutalna dziedzina nauki, która pamięta głównie o bohaterach i ich zwycięstwach. Historia Indywidualnych Mistrzostw Świata rozpoczęła się w 1936 roku na torze w (...)
1
To będzie najbardziej ekscytująca para nadchodzącego cyklu Speedway Best Pairs. Oczy wszystkich kibiców zwrócone będą właśnie na drużynę Trans MF Pro Race Team. W jej barwach wysta(...)
40
W niedawno zakończonym, mocno obsadzonym Pucharze Par rozegranym w niemiecki Wittstock triumfował duet Antonio Lindbaeck - Tobias Kroner. Drugie miejsce po rozegraniu biegu dodatko(...)
4
Potrójny mistrz świata, Nicki Pedersen przyznaje, że jest gotów, by być w jeszcze lepszej formie na rok 2016, po czerpaniu przyjemności z zimowej przerwy. (...)
8
Fogo Unia Leszno w poniedziałek kontraktem z Peterem Kildemandem zakończyła budowanie składu na sezon 2016. Kontrakty z leszczyńskim klubem przedłużyli Nicki Pedersen, Emil Sajfutd(...)
3
Po roku przerwy europejski tour powraca do Rosji. Organizatorzy cyklu Speedway European Championships ogłosili oficjalnie, iż trzecia runda w przyszłym sezonie odbędzie się na prze(...)
1
Kolejnym klubem którego będzie bronił trzykrotny mistrz świata jest duński Holsted Tigers.(...)
10
Zaraz po zakończeniu sezonu Fogo Unia zabrała się ostro za przedłużanie kontraktów ze swoimi zawodnikami. Nowe kontrakty z Nickim Pedersenem i Emilem Sajfutdinowem. Jak przekonuje (...)
15
Zakończył zawody z pięcioma punktami na koncie i całkiem nieźle zaprezentował się przed publicznością w Melbourne. Dał również próbkę swoich umiejętności wojowniczych, kiedy bez (...)
15
Greg Hancock bezbłędną jazdą w ostatnim tegorocznym turnieju z cyklu Grand Pix zapewinił sobie srebrny medal Indywidualnego Mistrza Świata. Tytuł najlepszego żużlowca świata w tym (...)
14
Po trzynastu latach światowa elita ponownie przybywa do Australii - ojczyzny speedwaya, kopalni wielkich talentów, legendarnych mistrzów. W 2002 roku w Sydney po raz pierwszy w his(...)
15
Przed trzynastoma laty żużlowe Grand Prix przeszło swoistą metamorfozę. Zmodyfikowano system rozgrywania zawodów, zwiększono liczbę turniejów w kalendarzu, a zmagania najlepszych n(...)
35
Fogo Unia Leszno po zdobyciu złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski stosunkowo szybko zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z Emilem Sajfutdinowem i Nicki Pedersenem, a w(...)
3
Nicki Pedersen jest drugim zawodnikiem po Emilu Sajfutdinowie, który przedłużył kontrakt z Fogo Unią Leszno. Umowa pomiędzy zawodnikiem a klubem będzie obowiązywała w sezonie 2016 (...)
45
Mijający sezon był bardzo udany dla Fogo Unii Leszno, zawodnicy z Wielkopolski wywalczyli medal z najcenniejszego kruszcu. Włodarze klubu z Wielkopolski przedłużyli już umowy z Emi(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com