Dzisiaj o 14:00
PATRYK DUDEK - Wiadomości
18
Powoli opadają emocje po niedzielnym meczu Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 45:45.(...)
0
Patryk Dudek, czołowy zawodnik polskiej reprezentacji chciałby zdobyć złoty medal w Speedway of Nations, dla Marka Cieślaka, który z kadrą ma popracować ostatni rok. Potem na tym s(...)
0
Patryk Dudek ostatecznie z 79 punktami zajął 8. miejsce i utrzymał się w cyklu Grand Prix na sezon 2020, który na te chwilę nie wiadomo czy i w jakiej formie będzie rozegrany. Zawo(...)
49
Patryk Dudek, lider zielonogórskiego klubu ma za sobą już pierwsze obozy kondycyjne. Zawodnik we wywiadzie odniósł się do tych wyjazdów a także do nowej punktacji w cyklu Grand Pri(...)
0
Część żużlowców Falubazu ukończyła pewien etap przygotowania do nadchodzących rozgrywek żużlowych. Wspólnie z akrobatami na Głodówce ćwiczyli juniorzy tegoż klubu i Patryk Dudek. O(...)
40
Trener Piotr Żyto ma już w talii czterech seniorów. Do Martina Vaculika, Antonio Lindbaecka i Piotra Protasiewicza dziś dołączył kolejny.(...)
0
Na torze w Pardubicach odbyła się 71. edycja Zlatej Prilby. W zawodach triumfował Jason Doyle. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk (...)
254
forBET Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu o brązowy medal pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra aż 57:33 i jest o krok od wywalczenia brązowych krążków. Lid(...)
0
Dackarna Malilla drugim zwycięstwem nad Vaestervik Speedway w meczu półfinałowym szwedzkiej Elitsterien zapewniła sobie awns do finału. (...)
1
31 sierpnia 2019 – to kolejny wielki dzień polskiego speedwaya. W niemieckim Teterow biało-czerwoni osiągnęli podwójne zwycięstwo. W finałowej batalii na linię mety jako drugi wjec(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
19
Marek Cieślak poinformował, że podczas drugiego dnia Black Monster FIM Speedway of Nations w Togliatti, w miejsce mocno potłuczonego Maćka Janowskiego wystąpi Patryk Dudek.(...)
1
Dzisiejszego popołudnia w Gdańsku, podczas specjalnej konferencji prasowej poznaliśmy nazwisko ostatniego żużlowca, który powalczy w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach E(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
0
Zielonogórzanie w niedzielnym hicie VI kolejki PGE Ekstraligi ulegli na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Patryk Dudek niedzielnego pojedynku nie zaliczy do udanych, zawodnik wy(...)
11
Lider cyklu Grand Prix nie pojawi się dziś w Szwecji podczas trzeciej kolejki Elitserien.(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
62
Stelmet Falubaz Zielona Góra przed własną publicznością pokonał drużynę Speed Car Motor Lublin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 54:36. W trzeciej gonitwie dnia groźnie wyglądając(...)
94
Niedzielne 97.Derby Ziemi Lubuskiej przeszły już do historii, lecz kibicom obu drużyn jeszcze długo pozostaną w pamięci. W meczu tym wydarzyło się wszystko: był remis, wysokie pro(...)