PATRYK DUDEK - Wiadomości
108
The World Games to wspaniała impreza, która zawitała do kraju nad Wisłą i Wrocław jest jej gospodarzem. Jest to szansa dla wielu dyscyplin, które pukają do drzwi Igrzysk Olimpijski(...)
102
Maciej Janowski wygrał sobotnią rundę Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Drugi był Jason Doyle, a trzeci Matej Zagar. Poza podium wylądował Bartosz Zmarzlik, który w wyścigu f(...)
0
Po rozgrywkach Drużynowego Pucharu Świata wraca Speedway Grand Prix. Tym razem najlepsi zawodnicy świata pojadą na legendarnym stadionie Millenium w Cardiff. Stolica Wali po raz cz(...)
0
Elit Vetlanda pokonała na wyjeździe Dackarne Mallila 44:46. W spotkaniu wystąpiło aż pięciu Polaków, spośród których Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik zaliczyli bardzo dobre zawody. (...)
69
Wielka batalia o złoty medal Drużynowego Pucharu Świata odbędzie się już o godzinie 19:00. Cztery najlepsze ekipy świata będą walczyć na stadionie im. Alfreda Smoczyka o najważniej(...)
147
Za nami finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Czapkę Kadyrowa niespodziewanie założył zawodnik wrocławskiej Betrad Sparty, Szymon Woźniak. Na drugiej pozycji uplasował się zawodn(...)
109
W niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, w którym dość niespodziewanie zwyciężył Szymon Woźniak, drugi był Przemysław (...)
297
W Gorzowie odbył się dzisiaj finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym żużlowcem Polski został Szymon Woźniak, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, a na najniższym st(...)
166
2 lipca o godzinie 19:00 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu – Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gor(...)
105
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Eskilstuna Smederna po niezwykle zaciekłej rywalizacji uległa minimalnie na własnym torze Dackarnie Malilla. Gości do zwycię(...)
108
Najgorsze stało się faktem, Get Well Toruń po raz czwarty w tym sezonie przegrywa na własnym torze. Tym razem Motoarenę zdobyła Betard Sparta Wrocław pokonując gospodarzy 41:49. Sy(...)
193
Maciej Janowski drugi raz z rzędu wygrał Grand Prix Dani w Horsens. Polak w biegu finałowym pokonał Emila Sajfutdinowa oraz drugiego Polaka, Patryka Dudka. Czwarty w biegu finałowy(...)
2
Toruński klub jedzie najgorzej od ponad dekady. Póki co Get Well Toruń wygrał tylko dwa spotkania a pozostałe siedem przegrał. W niedzielę torunianie ulegli na własnym torze Ekanto(...)
397
Patryk Dudek ostatnio w lidze polskiej jechał przeciętnie jak na swoje możliwości. Niedzielny mecz w Toruniu pokazała, że wychowanek Falubazu, w kluczowych momentach może zdobyć wa(...)
111
Niespodziewanym triumfem Brytyjczyka, Caiga Cooka zakończył się półfinał eliminacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, które rozegrano przed chwilą we włoskim Terenzano. Drugie (...)
121
W niedzielę na Motoarenie o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny klasyk. Get Well Toruń podejmie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Torunianie muszą już wygrywać wszystkie spotkania n(...)
118
Czwarta runda Speedway Grand Prix padła łupem Jasona Doyle`a. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, a na najniższym stopniu podium stanął Vaclav Milik. Stawkę finału uzupełnił Patryk (...)
0
W sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się czwarta runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Do czeskiej Pragi zjadą się największe gwiazdy światowego speedwaya. Legenda(...)
0
Już za niespełna tydzień, 14 czerwca, w Ostrowie Wielkopolskim, Żużlowa Reprezentacja Polski podejmie reprezentację Rosji, w ostatnim meczu towarzyskim przed finałem Drużynowego Pu(...)
2
8 lipca w Lesznie rozegrany zostanie finał Drużynowego Pucharu Świata. Trener kadry Marek Cieślak podał szeroki skład zawodników, którzy mają szansę na reprezentowanie biało-czerwo(...)