Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
PATRYK DUDEK - Wiadomości
118
W piątkowe popołudnie na stadionie w Lesznie rozegrano 66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą zawodów został Piotr Protasiewicz, na drugim stopniu podium staną Patryk Dudek, (...)
129
Zielonogórzanie, zdobyli brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski na żużlu. Oto co powiedzieli uczestnicy pomeczowej konferencji.(...)
111
Ekantor. pl Falubaz Zielona Góra kontra Betard Sparta Wrocław - który z tych zespołów sięgnie po brązowy medal żużlowych mistrzostw Polski? Żużlowcy z Myszką Miki na plastronie w(...)
112
Emocje po wielkim półfinale pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń już prawie opadły. Warto teraz zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Po pierwsze na to, że (...)
0
Jason Doyle w minioną niedzielę po raz drugi w tym sezonie wrócił na tor swojego ubiegłorocznego klubu. Za drugim razem pojechał tak jak się tego od niego oczekuje w Zielonej Górze(...)
0
W niedzielnym półfinałowym pojedynku w Toruniu ekipa Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra przegrała z Get Well Toruń 50:40. Tym samym podopieczni Jacka Gajewskiego zapewnili sobie dzies(...)
0
Kibice zgromadzeni na toruńskiej Motoarenie zobaczyli dziś kapitalny pojedynek pomiędzy Get Well Toruń a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Spotkanie wygrali gospodarze w stosunku (...)
0
Patryk Dudek był bezkonkurencyjny i wygrał turniej Grand Prix Challenge w szwedzkiej Vetlandzie. 23-latek po raz pierwszy w karierze będzie stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Za(...)
106
Dzisiaj na torze w Vetlandzie poznaliśmy pierwszych trzech zawodników, którzy wystapią w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. W roku 2017 w walce o tytuł najlepszego żużlowca na świec(...)
105
3 września o godzinie 17:00 w Vetlandzie odbędzie Grand Prix Challenge. Dzięki tym zawodom poznamy trzy nazwiska, które wystąpią w przyszły roku w cyklu Speedway Grand Prix. Bowiem(...)
45
Piraterna Motala triumfowała dzisiaj w meczu 2 rundy play-off, szwedzkiej Elitserien z Dackarną Malilla 52:38. W zespole gości wystąpiło trzech zawodników z Polski : Maciej Janowsk(...)
104
Niezwykle interesująco zapowiada się mecz żużlowy Polska-Reszta Świata. Odbędzie się on w Zielonej Górze 9 października. W Winnym Grodzie biało-czerwoni podejmą drużynę, którą ...(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu fazy play-off we szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 52:38. Doskonałe zawody odjechał Patryk Dudek, kt(...)
117
W niedziele Patryk dudek wystartuje w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi w Gdańsku, a już w poniedziałek DuZers pojedzie w barwach Falubazu w Derbach Ziemi Lu(...)
102
Patryk Dudek w czwartkowym spotkaniu pomiędzy Fogo Unią Leszno, a Ekantor.pl Falubazem Zieloną Górą zdobył 12 punktów i bonus. W biegu 15 wywalczył remis dla Falubazu, dzięki czem(...)
0
Patryk Dudek złoty medalista Drużynowych Mistrzostw Świata o odwołanym meczu i finale w Manchesterze.(...)
108
8 lat temu
Polacy w efektowny sposób zdobyli złote medale. Zobaczmy co bohaterzy finału mieli do powiedzenia na temat zawodów. (...)
250
Reprezentacja Polski w najbliższą sobotę będzie walczyła w finale Drużynowego Pucharu Świata w Manchesterze. Polacy zapewnili sobie awans do finałowego starcia w sobotę na torze w(...)
75
W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 w duńskim Vojens dojdzie do pierwszego półfinału Drużynowego Pucharu Świata. Żużlowy mundial tradycyjnie rozgrywany jest latem i rozpala kibicó(...)
1
Dackarna Mallila pokonała na wyjeździe Smederne Eskilstuna 33:57. W spotkaniu tym wystąpiło czterech zawodników z Polski. Szczególną uwagę należy zwrócić na bardzo dobry występ Paw(...)