PATRYK DUDEK - Wiadomości
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
131
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Ba(...)
105
Szósta runda zmagań w cyklu SGP 2022 i po raz dwudziesty w historii wielkie ściganie w Cardiff. Wielki żużel powraca na piękny, brytyjski obiekt.(...)
106
Betard Sparta Wrocław zremisował(a) na wyjeździe z ekipą For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
193
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Patryk Dudek oraz Dan Bewley.(...)
102
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym spotkaniem pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń i Betrad Spartą Wrocław. Wzięli w niej udział Patryk Dudek, Krzysztof(...)
119
Przemysław Termiński podczas piątkowej konferencji przyznał, że Patryk Dudek zostaje w Toruniu na najbliższe dwa lata. Dudek reprezentuję klub z Torunia od 2022, wcześniej repreze(...)
107
W piątek o godzinie 12.00 odbyła się konferencja prasowa przed meczem For Nature Solutions Apator Toruń i Moje Bermudy Stal Gorzów. Początek spotkania zaplanowano na niedzielę na g(...)
77
Rafał Dobrucki odsłonił karty i ujawnił skład biało-czerwonych na finały Speedway of Nations. W kadrze znalazło się pięciu (chyba) najlepszych reprezentantów naszego kraju.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał IMP - Grudziądz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nimi w biegu finałowym przyjechał Jarosław Hampel, Dominik Kuber(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)
173
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Polski - Gorzów Wlkp. Zwycięzcą turnieju został Anders Thomsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Ma(...)
23
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Kacper Woryna otrzymał dziką kartę na pierwszy finał Tauron SEC, który 2 lipca rozegrany zostanie na jego macierzystym torze w Rybniku.(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Zespół For Nature Solutions Apator Toruń w niedzielny wieczór podejmował drużynę Fogo Unii Leszno. Podopieczni Roberta Sawiny odnieśli zwycięstwo, a dodatkowo wywalczyli punkt bonu(...)