Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK DUDEK - Wiadomości
105
1 kwietnia odbędzie się druga odsłona imprezy "Back in Town?. Po roku przerwy na mocy porozumienia z działaczami Towarzystwa Żużlowego Start nastąpi powrót do tradycyjnej nazwy gni(...)
110
Patryk Dudek odwiedził wczoraj w domu zawodnika Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego, Wiktora Przyjemskiego. Wręczył młodemu adeptowi speedwaya zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Po(...)
3
Czołowy Polski zawodnik od najbliższego sezonu rozpocznie swoją przygodę z cyklem, jako pełnoprawny uczestnik. Awans wywalczył swoją ciężką pracą, dokonując tego w finale Grand Pri(...)
252
Polscy uczestnicy cyklu Grand Prix przebywający na zgrupowaniu kadry narodowej w Szklarskiej Porębie, za pośrednictwem PZMtv odpowiadali na wybrane pytania od kibiców zamieszczone (...)
395
Debiutant tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix, Patryk Dudekw nadal ścigać się będzie dla Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra oraz Dackarny Mallila. Dla obu tych klubów ma być wi(...)
100
Zawodnicy startujący w cyklu Grand Prix od kilku lat mogą wybierać swoje numery startowe, zamiast tych odzwierciedlających ich pozycję w klasyfikacji Speedway Grand Prix. Właśnie o(...)
131
- Grand Prix w Warszawie robi wrażenie - mówi Sławomir Dudek, ojciec i mechanik Patryka Dudka. Jego syn w sezonie 2017 zadebiutuje na pełnych prawach w cyklu FIM Speedway Grand Pri(...)
101
Żużel sam w sobie jest z pewnością sportem wyjątkowym. Emocje, ryk motocykli, zapach, prędkość to jest wszystko to co sprawia, że tyle ludzi przychodzi oglądać żużel. W tym wszystk(...)
282
Stadion Narodowy w Warszawie będzie gościł najlepszych zawodników świata po raz trzeci. Przyszłoroczne zawody zaplanowano na 13 maja 2017. W środę ruszyła sprzedaż biletów na warsz(...)
101
Patryk Dudek powoli przygotowuje się do sezonu tak aby w grudniu ruszyć już na poważnie z treningami, które potrwają aż do marca. Sezon 2017 dla popularnego Duzersa może być najwię(...)
100
Patryk Dudek był bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem w tegorocznym turniej Grand Prix Challenge w szwedzkiej Vetlandzie. Polak zwyciężył z dorobkiem 15 punktów, zapewniając sobi(...)
106
Podano szeroki skład kadry Polski na rok 2017.(...)
8
Okres transferowy już za nami, żużlowcy na najbliższy sezon zostali zakontraktowani. Zielonogórzanie tym razem nie wzięli udziału w ?wyścigu? o TOP-owe nazwiska, zamiast tego posta(...)
1
Emil Sajfutdinov, Maciej Janowski, Nicki Pedersen i Matej Zagar to zawodnicy, którzy otrzymali stałe dzikie karty na cykl Grand Prix 2017. Tym samym znamy już piętnastu uczestników(...)
0
Po tym jak Dackarna Malilla zakontraktowała Joela Klinga i Alexa Johanssona skład na przyszły sezon jest już praktycznie skompletowany. W zespole wicemistrza Szwecji w przyszłym (...)
1008
Patryk Dudek porozumiał się z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra i podpisał z macierzystym klubem dwuletnią umowę. Mistrz Polski był bardzo łakomym kąskiem - jego usługami była bar(...)
461
Okres transferowy powoli się rozkręca. Zespół z grodu Bachusa także zaczyna działać. (...)
0
Zielonogórzanie zakończyli sezon 2016 z brązowym krążkiem. Teraz przed zarządem klubu trudny czas rozmów kontraktowych.(...)
103
W 66, Memoriale imienia Alfreda Smoczyka Patryk Dudek zakończył zawody na drugim miejscu. Zielonogórzanin zainkasował 7 punktów, po 12 biegach. (...)
118
W piątkowe popołudnie na stadionie w Lesznie rozegrano 66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą zawodów został Piotr Protasiewicz, na drugim stopniu podium staną Patryk Dudek, (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com