PATRYK DUDEK - Wiadomości
98
Patryk Dudek zgodził się na obniżkę przyszłorocznego kontraktu przez co doszedł po dłuższym czasie negocjacji do porozumienia z Falubazem Zielona Góra. Już z od dawna mówiło się, ż(...)
5
63.Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zakończył sezon żużlowy w Polsce. W zawodach zwyciężył Krystian Pieszczek, wyprzedzając swojego kolegę klubowego Patryka(...)
4
W sobotnie popołudnie na torze leszczyńskiego stadionu rozegrano 65. Memoriał Alfreda Smoczyka. W zawodach zwyciężył Patryk Dudek przed Tobiaszem Musielakiem i Bartoszem Smektałą. (...)
23
Zwycięstwem Patryka Dudka zakończył się 65. Memoriał Alfreda Smoczyka. Zawodnik z Zielonej Góry zwyciężył przed Tobiaszem Musielakiem i Bartoszem Smektałą. Ostatnie zawody w sezoni(...)
18
Patryk Dudek był zawieszony w występach reprezentacji Polski do sierpnia 2016. Główna Komisja Sportu Żużlowego skróciła okres karencji, a zawodnik już w najbliższą sobotę wystąpi w(...)
13
Ostatnim zawodnikiem, który został powołany do występu 10 października w Lublinie podczas meczu ?Polska vs Reszta Świata? jest Patryk Dudek. 23-letni zawodnik udowodnił ostatnimi w(...)
43
Patryk Dudek zwyciężył dzisiaj na SGP Arenie w Częstochowie w III Międzynarodowym Turnieju Indywidualnym o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Duzers w biegu finałowym pokonał dr(...)
2
Drużyna MC Nordstern Straslund pokonał dotychczasowego mistrza Niemiec AC Landshut 51:37 i wygrała rozgrywki Speedway Bundesligi 2015. W składzie Północnych Gwiazd wystąpiło dwóch (...)
5
W rozegranym dzisiaj Memoriale Anatolija Stiepanowa w Togliatti triumfowała drużyna NR.5 w składzie Patryk Dudek, Siergiej Darkin oraz Michaił Litwinow. (...)
4
W pierwszym meczu finałowym niemieckiej Bundesligi AC Landshut pokonali na własnym torze drużynę MC Nordstern Stralsund 46:40. Rewelacyjny występ zaliczył Patryk Dudek, który zdoby(...)
1
Przemysław Pawlicki triumfował w Memoriale Lubosa Tomicka, który rozgrywano na torze praskiej Markety w Czechach. Starszy z braci Pawlickich w finale pokonał drugiego, Rosjanina, R(...)
7
W sobotni wieczór czołowi zawodnicy Nice PLŻ i ci, którzy otrzymali dziką kartę walczyli o mistrzostwo tej ligi i koronę Bolesława Chrobrego. Na najwyższym stopniu podium zawody za(...)
0
Piraterna Motala podpisała kontrakt z Patrykiem Dudkiem, który po rocznym zawieszeniu wrócił na motor. Zielonogórzanin wspomoże "Piratów" w trakcie tegorocznej fazy play-off(...)
0
W ostatniej kolejce rundy zasadniczej PGE Ekstraligi Spar Falubaz Zielona Góra pokonał MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33. Choć przewaga zielonogórzan była widoczna już od początku, emoc(...)
0
SPAR Falubaz Zielona Góra pewnie pokonał na swoim torze GKM Grudziądz, który tym samym kończy swój udział w PGE Ekstralidze. Sam mecz oraz cały sezon 2015 komentuje duet ojciec-syn(...)
0
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno a Spar Falubazem Zielona Góra. Zawodnicy z Leszna rozegrali spotkanie na swoją ko(...)
0
Na początku września na torze w Gnieźnie odbędą się Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Nice PLŻ o Koronę Bolesława Chrobrego. Jednym z uczestników będzie Patryk Dudek, który n(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała dzisiaj, że umorzone zostało postępowanie w sprawie naruszenia przez Patryka Dudka przepisów kodeksu antydopingowego FIM za to, że poj(...)
0
Zawodnik SPAR Falubazu Zielona Góra - Patryk Dudek zwyciężył w indywidualnym, towarzyskim treningu na torze przy W69 z 14 punktami. Na drugim miejscu uplasował się Alex Zgardziński(...)
0
Patryk Dudek zamierza skorzystać z możliwości odwołania się od kary, która została na niego nałożona po wykryciu w jego organizmie niedozwolonych substancji. Zawodnik kompletuje po(...)