Przed momentem zakończył się ostatni wyścig BOLL FIM Speedway Grand Prix of Croatia - . Zwycięzcą turnieju został Jack Holder. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jason Doyle, Fredrik Lindgren oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
PATRYK DUDEK - Wiadomości
5
Zaległe spotkanie siódmej kolejki PGE Ekstraligi zakończyło się zwycięstwem Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra z Unią Tarnów 51:39. Oto co powiedzieli po meczu zawodnicy i trenerzy.(...)
0
Żużlowa reprezentacja Polski w sobotę 23 lipca rozpocznie rywalizację o Drużynowy Puchar Świata. Przed tym ważnym wydarzeniem Biało-Czerwonych czeka oficjalny trening. W tym roku o(...)
1
Patryk Dudek spisuje się w tym sezonie fenomenalnie. "Duzers" bardzo dobrze jeździ we wszystkich ligach, z którymi związał się przed sezonem. W związku z tym działacze Dackarny Mal(...)
1
Minimalnym zwycięstwem gospodarzy zakończył się dzisiejszy pojedynek pomiędzy Dackarna Malilla i Masarna Avesta. Miejscowi zawodnicy pokonali przyjezdnych w stosunku 46:44. Liderem(...)
16
23 lipca na torze w duńskim Vojens dojdzie do pierwszego półfinały Drużynowego Pucharu Świata. Wczoraj trener polskiej reprezentacji, Marek Cieślak, przedstawił skład na te zawody.(...)
3
23 lipca w Vojens odbędzie się pierwszy z półfinałów Drużynowego Pucharu Świata. Dzisiaj poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Rywalami Polaków będą Duńczycy, Czesi oraz Rosjanie.(...)
0
Dużą niespodzianką zakończyło się spotkanie szwedzkiej Eliterien w Vetlandzie. Miejscowy Elit Vetlanda, aktualny Mistrz Szwecji uległ Dackarnie Malilla 37:53, zmniejszając do minim(...)
51
We włoskim Lonigo przed chwilą przedwcześnie z powodu padającego deszczu zakończony został półfinał eliminacji do Grand Prix 2017. Zawody wygrał Patryk Dudek przed Tomaszem Jędrzej(...)
0
Grzegorz Zengota we wczorajszym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył siedem punktów i uplasował się w połowie stawki. Zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Leszna ni(...)
0
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężył Patryk Dudek, drugi był Piotr Pawlicki, trzecie miejsce (...)
203
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie został rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym żużlowcem w kraju okazał się Patryk Dudek, na dru(...)
6
Patryk Dudek zwyciężył w piątkowym finale IMP w Lesznie. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, a trzeci był Maciej Janowski. Tuż za podium zawody zakończył Krystian Pieszczek.(...)
87
1 lipca o godzinie 18:30 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu ? Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Les(...)
20
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do arcyciekawego pojedynku pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń. Torunianie podczas pierwszego spotkania 17 kwietnia na to(...)
0
W niedzielne popołudnie na torze w Poznaniu odbył się mecz pomiędzy zespołem Betard Sparty Wrocław a ekipą Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Na pomeczowej konferencji pojawili się t(...)
35
Zwycięstwem drużyny Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra zakończył się niedzielny mecz na Golęcinie. Gości z Grodu Bachusa do triumfu poprowadził Patryk Dudek, który zainkasował 14 pu(...)
5
Zwycięstwem Patryka Dudka zakończył się XIX Memoriał im. Rifa Saitgariejewa. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Maciej Janowski. (...)
0
Indianerna Kumla wygrała bardzo wyskoko mecz z Dackarna Malilla (51:39). Najlepszym zawodnikiem gospodarzy okazał się Niels Kristian Iversen, który zdobył 13 punktów, ze strony go(...)
0
Nietypowo bo w poniedziałek w niemieckim Abensbergu rozegrane zostały eliminacje do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Zawody po biegu 12 storpedowane zostały przez padający deszcz(...)
0
Dwadzieścia trzy biegi trwał dzisiejszy niespełniony sen o Warszawie na PGE Narodowym. Było święto, ale zabrakło kropki na "i" w postaci Mazurka Dąbrowskiego na zakończenie. Prawie(...)