Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
140
Piotr Świst obejmie funkcje trenera niemieckiego zespołu MSC Wölfe Wittstock, który w przyszłym sezonie występować będzie w 2.Lidze żużlowej(...)
57
W sezonie 2019 wystąpił w 12 meczach broniąc barw Wilków Krosno. Kolejny sezon 26-letni Edward Mazur spędzi również w 2. lidze na Podkarpaciu, ale w stolicy województwa - Rzeszowie(...)
139
Kamil Wieczorek to ostatni zawodnik, który dołączył do drugoligowych Wilków Krosno w ramach listopadowego okienka transferowego przed sezonem 2020. Kadra drużyny liczy obecnie 13 z(...)
125
Na żużel zabrał go dziadek(...)
108
Robert Miśkowiak składając podpis pod kontraktem postanowił pozostać w PSŻ Poznań na kolejny sezon. (...)
57
Fin, Tero Aarnio dzisiaj podpisał kontrakt z OK Bedmet Kolejarzem Opole. Umowa obowiązywać będzie na sezon 2020.(...)
33
Dobra wiadomość?(...)
10
Klub z Poznania dotrzymał obietnicy. Ostatniego okienka transferowego pochwalił się kolejnym, trzecim kontraktem. Na starty w żółto – czarnych barwach zdecydował się 25 – letni Aus(...)
40
2 lata temu
Na zakończenie okienka transferowego PSŻ Poznań szykuje garść informacji. (...)
1
Kolejarz Opole przekazał informację o kolejnym zawodniku, który będzie w przyszłym sezonie startował w ich barwach. (...)
62
Power Duck Iveston PSŻ Poznań podpisał kontrakt z kolejnym zawodnikiem. Tym razem jest to 29 – letni Polak, bardzo dobrze znany poznańskiej publiczności, pełniący w mijającym sezon(...)
18
Hubert Łęgowik zdecydował się przedłużyć kontrakt z OK Bedmet Kolejarzem Opole. Dla wychowanka częstochowskiego Włókniarza będzie to trzeci sezon spędzony w barwach opolskiego klub(...)
260
Na ponad dzień przed zamknięciem okienka transferowego działacze Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego poinformowali o trzech nowych nabytkach rzeszowskiego klubu.(...)
198
2 lata temu
Nowy klub podjął decyzję odnośnie swoich barw klubowych. Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia.(...)
215
MSC "Wölfe" Wittstock podał dzisiaj cały skład w jakim przystąpi do drugoligowych rozgrywek w Polsce. Przypomnijmy, że niemiecki klub zdecydował się wystartować w 2.Lidze żużlowej(...)
105
Reformy ciąg dalszy.(...)
423
Zbigniew Suchecki startował w barwach PSŻ Poznań w latach 2008 - 2009. (...)
208
Skład nabiera kolorytu!(...)
926
Pierwszy krajowy zawodnik w kadrze PSŻ.(...)
109
Nowo powstałe Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe podpisało pierwsze dwa kontrakty. W sezonie 2020 barwy klubu z Rzeszowa reprezentować będą: Patryk Rolnicki oraz Edward Mazur.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com