Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Opolski OK Bedmet Kolejarz dopiero co rozpoczął jazdy treningowe przed opóźnionym sezonem, a już pozyskał dwóch zawodników. Jako gość do 23 lat w barwach klubu z Opola startować (...)
4
Związany kontraktem warszawskim z Motorem Lublin Dawid Lampart został wypożyczony do nowego klubu i będzie występował w rodzinnym Rzeszowie. Dwa poprzednie sezony żużlowiec spędził(...)
0
Wadim Tarasenko postanowił spędzić sezon 2020 w 2.LŻ licząc, że na dłuższą metę przyniesie to dobre efekty. W rozmowie z redaktorem Michałem Czajką z lokalnej prasy podkarpackiej, (...)
0
Kamil Wieczorek zadebiutuje w roli seniora w barwach Wilków Krosno. Z wywiadu dla rzeszowskich „Nowin” wynika, że wychowanek ROW-u Rybnik nie może doczekać się walki o skład i li(...)
9
Bardzo dobre wieści obiegły środowisko żużlowe pod koniec mijającego tygodnia. GKSŻ poinformowała o pozyskaniu partnera telewizyjnego dla rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. Jest to histor(...)
28
Pierwsze kółka mają za sobą zawodnicy drugoligowego RzTŻ. W środku mijającego tygodnia odbyły się pierwsze treningi. Rzeszowianie zdali test na przygotowanie nawierzchni, która mim(...)
0
Sytuacja ze stanem epidemii mocno sparaliżowały rozgrywki żużlowe w naszym kraju. Najbardziej pokrzywdzonymi były kluby z 2. Ligi Żużlowej. Bez publiczności ciężko byłoby dopiąć bu(...)
0
W tym roku na niższych szczeblach rozgrywek w Polsce będzie możliwy dwojaki system wynagradzania żużlowców. Poza pieniędzmi za podpis na przygotowanie do sezonu zawodnik będzie móg(...)
2
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została ws(...)
149
28 – letni zawodnik Ricky Wells, który reprezentował m.in. Polonię Bydgoszcz i Sheffield Tigers znalazł na czas pandemii alternatywne źródło dochodu. Pracuje na magazynach Amazona.(...)
25
Wychowanek Włókniarza Częstochowa, 24-letni Damian Dróżdż, w sezonie 2020 pojedzie w barwach Wilków Krosno. Żużlowiec nie ukrywa, że chciałby też poszukać też szansy na starty w wy(...)
0
Reprezentujący Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe Patrick Hansen przed sezonem 2020 postanowił przeprowadzić się do Polski. W rozmowie z rzeszowskimi Nowinami wyraża obawy co do start(...)
106
Kibice z niecierpliwością wyczekują pierwszego biegu, zwiastującego start sezonu żużlowego. Prace w tym temacie cały czas trwają. Znamy stanowisko Speedway Ekstraligi, która ma już(...)
16
Wszystko wskazuje na to, że kluby żużlowe są jednomyślne aby odjechać tegoroczny sezon. Dziś odbyła się wideokonferencja zainteresowanych stron z Główna Komisją Sportu Żużlowego.(...)
0
W tym roku zaplanował zakończyć niezwykle bogatą karierę. Miał pożegnać się ze swoimi kibicami w Anglii, Polsce, a przede wszystkim w Danii. Jednak przez niezwykle trudne czas jaki(...)
0
Jak podają nowiny24 duńska federacja żużlowa podobnie jak PGE Ekstraliga planuje wrócić do ścigania w czerwcu. (...)
66
Wraz z ukończeniem wieku juniorskiego swoją karierę żużlową zakończył Marek Lutowicz, będący podstawowym zawodnikiem formacji młodzieżowej PSŻ – tu Poznań. Zapytaliśmy byłego już z(...)
1
Do rozpoczęcia żużlowych rozgrywek w dniu 12 czerwca powoli przygotowuje się Speedway Ekstraliga. Na podobny krok decydują się kluby startujące w niższych ligach z tym zastrzeżenie(...)
84
Dzięki uprzejmości klubu Stainer Unia Kolejarz Rawicz prezentujemy poniżej wywiad z byłym prezesem Andrzejem Kuźbickim. Dowiadujemy się dlaczego po sezonie 2017 powstała fuzja i(...)
94
Jeśli sprawdzi się czarny scenariusz dla 2.Ligi żużlowej, to do rozpoczęcia tych rozgrywek sezonu przystąpią jedynie cztery zespoły.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com