Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
108
Dzisiejszego dnia kolejne cztery spotkania, które miejmy nadzieję długo zapadną nam w pamięci. Na początek zawitamy do Opola. Tam włodarze miejscowego klubu będą chcieli się zrehab(...)
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pewnie pokonał na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 51:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Mecz ligowy zawsze budzi sporo emocji. Gdy do tego jest to spotkanie dwóch zespołów z regionu wówczas atmosfera staje się jeszcze bardziej napięta. Tak to bywa z meczami derbowymi.(...)
1
MSC Wölfe Wittstock mają na koncie pierwszą wygraną w polskiej drugiej lidze. Niemiecki klub pokonał na własnym torze RTŻ Rzeszów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
471
Przed nami kolejne, żużlowe emocje. Na początek na miejmy nadzieję wspaniałe widowisko zaproszą nas zawodnicy Wolfe Wittstock i RzTŻ Rzeszów. Następnie przeniesiemy się do Rybnika (...)
104
W piątkowe popołudnie rozpoczynamy kolejne, żużlowe emocje. Jako, że najlepszy efekt uzyskuje się poprzez stopniowe dawkowanie wrażeń toteż i tym razem całą zabawę rozpoczną zawody(...)
1895
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo czterech dzisiejszych spotkań.(...)
0
Wilki Krosno pokonały na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Na pierwszy weekend sierpnia przypada w tym roku inauguracyjna runda w 2.Lidze żużlowej. Zespoły w bardzo krótkim czasie rozegrają po dziesięć spotkań, a te które nastawiają się na(...)
1
RTŻ Rzeszów rozgromił na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
74
Rzeszowscy kibice, spragnieni ligowych emocji będą mieli zaszczyt jako pierwsi poczuć zapach metanolu na drugoligowych torach. Na dzień dobry zapowiada się bardzo ciekawe widowisko(...)
0
Coraz bliżej do momentu inaugurującego 2. Ligę Żużlową. Będzie to szczególny czas zwłaszcza dla Rzeszowa, który po rocznym niebycie wraca do ligowej rywalizacji. Jan Madej, prezes (...)
107
Nieuchronnie zbliża się start 2. Ligi Żużlowej. Kluby podobnie jak we wyższych klasach rozgrywkowych przystąpiły do ponownych rozmów kontraktowych. Jednym z zespołów, który skomple(...)
0
W środę poznaliśmy terminarz 2. Ligi Żużlowej na sezon 2020, a teraz przekazujemy kolejne ważne informacje w sprawie rozgrywek. Podobnie jak w eWinner 1. Lidze start zmagań poprzed(...)
104
Do startu szykują się żużlowcy 2. Ligi Żużlowej. Poznaliśmy terminarz, według którego będą startować na najniższym szczeblu rozgrywek. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami mecze da(...)
0
Opolski OK Bedmet Kolejarz dopiero co rozpoczął jazdy treningowe przed opóźnionym sezonem, a już pozyskał dwóch zawodników. Jako gość do 23 lat w barwach klubu z Opola startować (...)
4
Związany kontraktem warszawskim z Motorem Lublin Dawid Lampart został wypożyczony do nowego klubu i będzie występował w rodzinnym Rzeszowie. Dwa poprzednie sezony żużlowiec spędził(...)
0
Wadim Tarasenko postanowił spędzić sezon 2020 w 2.LŻ licząc, że na dłuższą metę przyniesie to dobre efekty. W rozmowie z redaktorem Michałem Czajką z lokalnej prasy podkarpackiej, (...)
0
Kamil Wieczorek zadebiutuje w roli seniora w barwach Wilków Krosno. Z wywiadu dla rzeszowskich „Nowin” wynika, że wychowanek ROW-u Rybnik nie może doczekać się walki o skład i li(...)
9
Bardzo dobre wieści obiegły środowisko żużlowe pod koniec mijającego tygodnia. GKSŻ poinformowała o pozyskaniu partnera telewizyjnego dla rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. Jest to histor(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com