Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
719
OK Bedmet Kolejarz Opole od sezonu przyszłego będzie miał nowego menadżera. Dzisiaj oficjalnie z klubem pożegnał się Marek Mróz, pod którego skrzydłami opolski zespół zakończył teg(...)
2569
W ostatnich dniach środowisko żużlowe obiegła informacja o tym, że kolejny klub z Niemiec wyraża olbrzymią chęć startu w przyszłym sezonie w lidze polskiej. (...)
1457
Nowym menadżerem RTŻ Rzeszów od przyszłego sezonu został Michał Widera.(...)
1130
Wadim Tarasienko brylował w sezonie 2020 w 2. LŻ uzyskując najlepszą średnią biegową (2,652 pkt.). Rosjanin, który poprowadził Wilki Krosno do awansu przyznaje, że jeszcze waha się(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole rozgromił na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
238
Wilki Krosno pokonały na wyjeździe Metalikę Recycling Kolejarza Rawicz w stosunku 32:16. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W ostatniej kolejce 2. Ligi Żużlowej zespół MSC Wölfe Wittstock pokonał na domowym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 51:39. Było to trzecie zwycięstwo drużyny z Niemiec w polsk(...)
1
Na zakończenie żużlowego sezonu w Rzeszowie zostanie zorganizowany turniej o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Zawody zaplanowane zostały na 8 października o godzinie 16(...)
175
RzTŻ Rzeszów pokonał(a) na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wilki Krosno pokonały na własnym torze OK Bedmet Kolejarza Opole w stosunku 57:33 i awansowały do eWinner 1. Ligi Żużlowej. Kontuzji, najprawdopodobniej złamania obojczyka, doznał (...)
0
Dwa lata od założenia klubu potrzebowały Wilki Krosno aby uzyskać awans do eWinner 1.Ligi żużlowej.(...)
0
Mimo wielogodzinnych starań nie udało się doprowadzić do stanu używalności nawierzchni w Rzeszowie i Jury zawodów podjęło decyzję o odwołaniu meczu. Nowy termin spotkania IX kolejk(...)
223
Jeśli gospodarzom uda się przygotować regulaminowy tor, to mecz 9. kolejki 2. Ligi Żużlowej pomiędzy miejscowym RzTŻ a MSC Wölfe Wittstock rozpocznie się w sobotę, 3 października o(...)
103
Takiego spotkania w tym sezonie II ligi żużlowej jeszcze nie było. Po dwóch miesiącach zmagań i ośmiu odjechanych spotkaniach stają naprzeciw siebie lider i wicelider tabeli, będąc(...)
0
specHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
MSC Wölfe Wittstock pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 59:31. Punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu trafia na konto ekipy z Opola.(...)
107
Wilki Krosno rozbiły na wyjeździe RzTŻ Rzeszów w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
187
Polski Związek Motorowy wprowadza zmiany w regulaminach rozgrywek pierwszej i drugiej ligi. Wejdą w życie od sezonu 2021. (...)
1
specHouse PSŻ Poznań pokonał na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com