Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Na pierwszy weekend sierpnia przypada w tym roku inauguracyjna runda w 2.Lidze żużlowej. Zespoły w bardzo krótkim czasie rozegrają po dziesięć spotkań, a te które nastawiają się na(...)
1
RTŻ Rzeszów rozgromił na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
74
Rzeszowscy kibice, spragnieni ligowych emocji będą mieli zaszczyt jako pierwsi poczuć zapach metanolu na drugoligowych torach. Na dzień dobry zapowiada się bardzo ciekawe widowisko(...)
0
Coraz bliżej do momentu inaugurującego 2. Ligę Żużlową. Będzie to szczególny czas zwłaszcza dla Rzeszowa, który po rocznym niebycie wraca do ligowej rywalizacji. Jan Madej, prezes (...)
107
Nieuchronnie zbliża się start 2. Ligi Żużlowej. Kluby podobnie jak we wyższych klasach rozgrywkowych przystąpiły do ponownych rozmów kontraktowych. Jednym z zespołów, który skomple(...)
0
W środę poznaliśmy terminarz 2. Ligi Żużlowej na sezon 2020, a teraz przekazujemy kolejne ważne informacje w sprawie rozgrywek. Podobnie jak w eWinner 1. Lidze start zmagań poprzed(...)
104
Do startu szykują się żużlowcy 2. Ligi Żużlowej. Poznaliśmy terminarz, według którego będą startować na najniższym szczeblu rozgrywek. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami mecze da(...)
0
Opolski OK Bedmet Kolejarz dopiero co rozpoczął jazdy treningowe przed opóźnionym sezonem, a już pozyskał dwóch zawodników. Jako gość do 23 lat w barwach klubu z Opola startować (...)
4
Związany kontraktem warszawskim z Motorem Lublin Dawid Lampart został wypożyczony do nowego klubu i będzie występował w rodzinnym Rzeszowie. Dwa poprzednie sezony żużlowiec spędził(...)
0
Wadim Tarasenko postanowił spędzić sezon 2020 w 2.LŻ licząc, że na dłuższą metę przyniesie to dobre efekty. W rozmowie z redaktorem Michałem Czajką z lokalnej prasy podkarpackiej, (...)
0
Kamil Wieczorek zadebiutuje w roli seniora w barwach Wilków Krosno. Z wywiadu dla rzeszowskich „Nowin” wynika, że wychowanek ROW-u Rybnik nie może doczekać się walki o skład i li(...)
9
Bardzo dobre wieści obiegły środowisko żużlowe pod koniec mijającego tygodnia. GKSŻ poinformowała o pozyskaniu partnera telewizyjnego dla rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. Jest to histor(...)
28
Pierwsze kółka mają za sobą zawodnicy drugoligowego RzTŻ. W środku mijającego tygodnia odbyły się pierwsze treningi. Rzeszowianie zdali test na przygotowanie nawierzchni, która mim(...)
0
Sytuacja ze stanem epidemii mocno sparaliżowały rozgrywki żużlowe w naszym kraju. Najbardziej pokrzywdzonymi były kluby z 2. Ligi Żużlowej. Bez publiczności ciężko byłoby dopiąć bu(...)
0
W tym roku na niższych szczeblach rozgrywek w Polsce będzie możliwy dwojaki system wynagradzania żużlowców. Poza pieniędzmi za podpis na przygotowanie do sezonu zawodnik będzie móg(...)
2
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została ws(...)
149
28 – letni zawodnik Ricky Wells, który reprezentował m.in. Polonię Bydgoszcz i Sheffield Tigers znalazł na czas pandemii alternatywne źródło dochodu. Pracuje na magazynach Amazona.(...)
25
Wychowanek Włókniarza Częstochowa, 24-letni Damian Dróżdż, w sezonie 2020 pojedzie w barwach Wilków Krosno. Żużlowiec nie ukrywa, że chciałby też poszukać też szansy na starty w wy(...)
0
Reprezentujący Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe Patrick Hansen przed sezonem 2020 postanowił przeprowadzić się do Polski. W rozmowie z rzeszowskimi Nowinami wyraża obawy co do start(...)
106
Kibice z niecierpliwością wyczekują pierwszego biegu, zwiastującego start sezonu żużlowego. Prace w tym temacie cały czas trwają. Znamy stanowisko Speedway Ekstraligi, która ma już(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com