Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
108
Kolejny komunikat wystosował zarząd RzTŻ-u, w którym czytamy m.in., iż władze klubu postanowiły w trybie pilnym zorganizować Walne Zebranie. Dodatkowo w komunikacie dowiadujemy się(...)
407
8 miesięcy temu
Prezes rzeszowskiego klubu, Zbigniew Prawelski po przez wydanie oświadczenia odniósł się do pisma dwóch głównych sponsorów, którzy nie widzą dalszej współpracy z obecnym zarządem.(...)
190
Firma Stolaro oraz Texom, będące dwoma największymi sponsorami rzeszowskiego klubu, na jednym z portali społecznościowych wystosowali oświadczenie skierowane do kibiców, w którym i(...)
116
Jak już informowaliśmy wczorajszy mecz pomiędzy 7rR Stolaro Stal Rzeszów a OK Bedmet Kolejarz Opole nie doszedł do skutku z powodu nieregulaminowego toru. Cała sprawa ma ciąg dals(...)
0
8 miesięcy temu
Nie doszedł do skutku inaugurujący, tegoroczny sezon na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, mecz 2.Ligi żużlowej pomiędzy 7R Stolaro Stal Rzeszów z liderem OK Bedmet Kolejarz Opole. (...)
0
Zwycięstwem SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 41:49 zakończyło się spotkanie w ramach II kolejki 2. Ligi Żużlowej przeciwko Wolfe Wittstock. Mecz zgromadzonym zarówno przed telewizor(...)
242
Drużyna widmo - tak możemy nazwać klub z Wittstock w obecnych rozgrywakach. Po wielu perturbacjach jesteśmy świadkami swoistego come back'u. Kto okaże się mocniejszy? SpecHouse Psż(...)
112
W dzisiejszym meczu 3 rundy 2.Ligi żuzlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole a Opibet Lokomotiv Daugavpils w biegu 8 zaraz na wyjściu z pierwszego łuku miał miejsce bardzo groźnie(...)
162
O niesamowitym progresie jaki zanotowali piłkarze Warty Poznań w ostatnim czasie chyba nie trzeba już nikogo przekonywać. Obecnie to biało-zieloni piastują miano najlepszej drużyny(...)
180
specHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze 7R Stolaro Stal Rzeszów w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 48:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
469
Reprezentant Francji, Dimitri Berge został przedstawiony jako nowy zawodnik Trans MF Landshut Devils(...)
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
390
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils 36:54 w meczu 2 rundy 2.Ligi żużlowej. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Od kilku dni przez 2.Ligę żużlową przetacza się temat powrotu do rozgrywek niemieckiego zespołu Wolfe Wittstock. Według plotek władze opolskiego Kolejarza są przeciwne temu rozwi(...)
104
Wiele wskazuje na to, że niemiecki zespół Wolfe Wittstock, który nie otrzymał licencji na starty w 2.Lidze żużlowej w trwającym obecnie sezonie, otrzyma szansę na powrotu do rozgry(...)
358
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze 7R Stolaro Stal Rzeszów w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W sobotnie popołudnie, na inaugurację sezonu OK Bedmet Kolejarz Opole na własnym torze podejmował specHouse PSŻ Poznań. Opolanie wygrywając zdecydowanie w stosunku 55:35 pokazali(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com