KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
POLSKA - Wiadomości
0
2011 FIM FOGO EUROPEAN SPEEDWAY GRAND PRIX to kolejne prestiżowe zawody żużlowe, które w dniach 29-30 kwietnia przyciągną do Leszna najlepszych zawodników oraz kibiców z całego ś(...)
0
Mistrz świata i jednocześnie lider przejściowej klasyfikacji cyklu Grand Prix Tomasz Gollob, otwarcie powiedział, iż oczekuje podwyżki zarobków w cyklu. Najlepszy polski żużlowiec (...)
0
Mistrz świata Tomasz Gollob zdaje się już nie protestować przeciwko nowym tłumikom. Polak poinformował, że wystartuje w cyklu Grand Prix na takich tłumikach, które będą obowiązywał(...)
0
Za kilkanaście minut w Gorzowie rozpocznie się finał DPŚ! Reprezentacja Polski zmierzy się w nim z ekipami Danii, Australii oraz Szwecji. Zapraszamy na transmisje na żywo z zawodów(...)
0
Dziś na torze w King's Lynn polska reprezentacja stanie do walki o finał tegorocznego Drużynowego Pucharu Świata. Zawodnikiem, który najwięcej może o tym owalu powiedzieć, spośród (...)
0
W poniedziałek (28.03.2011 r.) w Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się przedsezonowa prezentacja Kołodziej Racing Team połączona z galą finałową II edycji ogólnopolskiego konkurs(...)
0
Nie będzie zmian w składzie w reprezentacji Polski na finał Drużynowego Pucharu Świata. Nasi żużlowcy wystąpią w tym samym zestawieniu, co we wczorajszym półfinale w King's Lynn. O(...)
0
Dzisiaj żegnamy 2010 rok, żeby powitać nowy 2011. Niewątpliwie najważniejszym i największym wydarzeniem żużlowym w Polsce był tak bardzo upragniony tytuł mistrza świata Tomasza Gol(...)
0
Szwecja jest w szoku po decyzjach, jakie zapadły w dniu wczorajszym w Warszawie w sprawie tłumików. Jak już informowaliśmy SVEMO nie zamierza iść w ślady Polaków i podtrzymują decy(...)
0
Na 10 miejscu "Złotej Setki" Super Expressu znalazł się mistrz świata na żużlu Tomasz Gollob. Tworzony przez SE ranking jest corocznym zbiorem najlepiej zarabiających polskich spor(...)
0
Zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć, które ukazują sukcesy Tomasza Golloba, Jarosława Hampela, Janusza Kołodzieja w sezonie 2010 w cyklu Grand Prix. Wybraliśmy naszym zdaniem na(...)
0
Kolejnym pechowcem, który ucierpi na konflikcie z FIM jest Janusz Kołodziej. "Koldi" przeżywający wybuch formy, nie będzie mógł zmierzyć się z najlepszymi na świecie w cyklu GP. Po(...)
0
Polski Związek Motorowy opublikował już kalendarz sportu żużlowego na sezon 2011. W dalszej części informacji prezentujemy w całości materiał, jaki pojawił się na stronie PZM.(...)
0
Dla Rune Holty miniony sezon bł bardzo udany. Zdobył wiele laurów zarówno w kategoriach drużynowych, jak i indywidualnych. Sam zawodnik postanowił wypowiedzieć się na często porusz(...)
0
Reprezentacja Polski w fantastycznym stylu wygrała półfinał DPŚ w King's Lynn, zdobywając aż 62 punkty. Tym samym biało-czerwoni bezpośrednio awansowali do sobotniego finału w Gorz(...)
0
W sobotę w Warszawie odbyła się V Gala Sportu Żużlowego. W kategorii zawodnik roku, co nikogo nie dziwi, zwyciężył mistrz świata - Tomasz Gollob. Tytuł trenera roku powędrował do M(...)
0
W niezwykle prestiżowym meczu w Toruniu, reprezentacja Polski pokonała ekipę Reszty Świata 47:44. Liderem biało-czerwonych był Tomasz Gollob zdobywca 12 punktów. Dla przeciwników p(...)
0
Emil Sayfutdinov z dorobkiem 13 pkt zwyciężył w XXX Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Drugie miejsce w wyścigu dodatkowym wywalczył najlepszy żużlowi(...)
0
16 października na toruńskiej MotoArenie dojdzie do wielkiego spotkania pomiędzy Reprezentacją Polski, która trzeci raz z rzędu wywalczyła Drużynowy Puchar Świata a drużyną Reszty(...)