Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ - Wiadomości
122
Power Duck Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kalendarzowo wchodzimy w rundę rewanżową. Tę rozpoczniemy już w sobotę spotkaniem w Rawiczu. Czy miejscowy Kolejarz odrobi straty z Poznania? Nie mniej ciekawie powinno być w Krośn(...)
33
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Początek meczu za(...)
0
W niedzielę Power Duck Iveston PSZ Poznań pokonał na własnym torze Stainer Unię Kolejarz Rawicz 51:39. Co po meczu powiedzieli przedstawiciele obu drużyn?(...)
0
Power Duck Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
297
W tym sezonie niezmiernie trudno wycelować w weekend bez niesprzyjającej aury. Tym razem być może uda się bez przeszkód rozegrać wszystkie zaplanowane spotkania w 2. Lidze Żużlowej(...)
86
W niedzielę o godzinie 16.00 na poznańskim Golęcinie rozpocznie się spotkanie pomiędzy Power Duck Iveston PSŻ Poznań oraz Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Poznaliśmy awizowane skład(...)
0
W Nowej Hucie pogoda ponownie stanęła na przeszkodzie w zorganizowaniu meczu żużlowego. Po przejechaniu zaledwie dwóch biegów spotkania pomiędzy gospodarzami Speedway Wandą Kraków,(...)
13
19 maja miał być planowo dniem wolnym od żużlowej rywalizacji. Stało się inaczej. Niekorzystne warunki nie pozwoliły rozegrać niektórych spotkań w planowanym terminie. Z tej racji (...)
0
W majowym okienku transferowym Fogo Unia Leszno oraz Stainer Unia Kolejarz Rawicz zdecydowały się na podpisanie dwóch kontraktów. Do zespołów dołączyli Luke Backer oraz Liam May.(...)
136
W niedzielę o godzinie 16.00 w zaległym spotkaniu zmierzą się zespoły Speedway Wandy Kraków i Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Poznaliśmy awizowane składy na niedzielny pojedynek. (...)
223
Wystąpienie dysponowanego Dominika Kubery nie wystarczyło, by ekipa Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na swoim torze OK Bedmet Kolejarz Opole, mecz zakończył się wynikiem 39-5(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 39:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz w sobotnie popołudnie na stadionie im. Folriana Kapały podejmie zespół OK Bedmet Kolejarza Opole. Początek zmagań na rawickim owalu w ramach VI kolejki(...)
3
Dużymi krokami zbliża się kolejny, żużlowy weekend. O kolejne punkty powalczą zespoły 2. Ligi Żużlowej. Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni mecz w Rawiczu. Nie mniejsze emocje cz(...)
0
W sobotę o godzinie 16.00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i OK Bedmet Kolejarz Opole . Poznaliśmy awizowane składy na sobotni mecz. W awizowanym sk(...)
0
Podczas II rundy DMPJ w Ostrowie Wielkopolskim w swoim pierwszym starcie upadek zanotował Keynan Rew, który w sezonie 2019 startuje w barwach Stainer Unii Kolejarza Rawicz. (...)
0
Jak na zawodników 2. Ligi Żużlowej podziała świąteczna przerwa? Już teraz wiemy, że żużlowcy Bydgoszczy, Rawicza i Krakowa przedłużą swoje świętowanie o przynajmniej tydzień. A jak(...)
244
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na sobotę mecz pomiędzy Speedway Wandą Kraków i Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Przyczyną przełożenia spotkania są niekorzystne prognozy pogody. N(...)
45
W sobotnie popołudnie w ramach czwartej kolejki 2. Ligi żużlowej Speedway Wanda Kraków przed własną publicznością podejmie drużynę Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Spotkanie rozpoczn(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com