Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 4 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 44:43. Prezentujemy Państwu (...)
0
W niedzielne popołudnie na rzeszowskim owalu dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscową Stalą i Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Spotkanie w Rzeszowie zaplanowano na godzinę 16.30.(...)
42
W niedzielne popołudnie w ramach IV kolejki 2. Ligi Żużlowej dojdzie do pojedynku pomiędzy Stalą Rzeszów i Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Początek niedzielnych zmagań zaplanowano(...)
0
Drużyna Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na stadionie im. Floriana Kapały zespół Polonii Bydgoszcz, a spotkanie zakończyło się wynikiem 62:28. Najlepiej punktującym zawodniki(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 62:28. Prezentujemy Pań(...)
272
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do pojedynku pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i Polonią Bydgoszcz. Początek spotkania na torze w Rawiczu zapla(...)
0
W obliczu kontuzji Ernesta Kozy krakowski zespół Agre Speedway Wanda został zmuszony do zakontraktowania na szybko krajowego seniora. Wybór padł na zawodnika RKS Kolejarz Rawicz, W(...)
182
Wrócę mocniejszy niż przedtem - powiedział Steve Worrall po złamaniu nogi podczas piątkowego meczu w Scunthorpe.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 1 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wy(...)
0
W sobotę o godzinie 13.00 na stadionie im. Floriana Kapały zostaną zainaugurowane rozgrywki 2. Ligi Żużlowej. W pierwszym w tym roku spotkaniu zmierzą się zespoły Stainer Unii Kole(...)
36
Pewną wygraną gospodarzy 49:29 zakończył się rewanż meczu sparingowego pomiędzy Stainer Unia Kolejarz Rawicz a Euro Finannce Polonia Piła. (...)
66
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały odbędzie się czwórmecz z udziałem zawodników Stainer Unii Kolejarza Rawicz oraz reprezentacji Danii oraz Szwecji. Początek sp(...)
174
O tym, że gmina Rawicz może pomóc w sfinansowaniu zakupu mobilnych trybun na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu, kilka tygodni temu mówił wiceburmistrz Paweł Szybaj. (...)
106
W obliczu medialnej nagonki na współpracę RKS Kolejarz Rawicz z klubem Unia Leszno zarząd RKS Kolejarz Rawicz postanowił wydać następujące oświadczenie: (...)
223
Dzisiaj zaprezentowane zostało nowe logo Stainer Unia Kolejarz Rawicz. (...)
100
W piątkowe popołudnie w Lesznie odbyła się prezentacja drużyn z Leszna i Rawicza. Podczas spotkania poza prezentacją obu ekip poinformowano również o pozyskaniu sponsora tytularneg(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com