Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Speedway
vs
Piraterna Speedway
Wczoraj o 19:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ - Wiadomości
102
W sezonie 2019 na stadionie im. Floriana Kapały pojawią się nowe trybuny, które będą przedłużeniem tych, które pojawiły się w ubiegłym roku. (...)
0
Wraz ze startem Nice 1 ligi żużlowej wystartuje 2 liga żużlowa. Dawno nie było tak bardzo wyrównanej ligi na najniższym szczeblu żużla w Polsce. 2 liga żużlowa będzie się składać z(...)
100
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
141
W przyszłym sezonie Facundo Albin nadal będzie reprezentował barwy drużyny z Rawicza. Dla Argentyńczyka będzie to drugi sezon startów w Rawiczu.(...)
22
Stainer Unia Kolejarz Rawicz ogłosił pełny skład w jakim przystąpi do przyszłorocznego sezonu w 2.Lidze żużlowej.(...)
1
Dobiega końca dwuletnia kadencja zarządu RKS Kolejarz Rawicz. Potwierdzona została informacja, że dotychczasowy prezes, Andrzej Kuźbicki, nie będzie ubiegał się o reelekcję. Na 2(...)
0
W rewanżowym meczu play-off MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W najbliższą niedzielę MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów podejmie na własnym stadionie zespół Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.15. Podczas(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz przed własną publicznością pokonała w pierwszym ze spotkań półfinałowych drużynę MDM Komputery TŻ Ostrovię Ostrów. Zawody zakończyły się wynikiem 47:43(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 1 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów w stosunku 47:43. P(...)
0
Nie doszło do skutku dzisiejsze spotkanie pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i MDM Komputery TŻ Ostrovią Ostrów, a na przeszkodzie stanęły opady deszczu. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik(...)
0
Zwycięstwem Alana Szczotki zakończyła się II runda Pucharu MACEC w Rawiczu. W biegu o pierwsze miejsce zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Gorzowa pokonał Marko Lewiszyna oraz (...)
0
Na godzinę 17:00 zaplanowane było spotkanie 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Stalą Rzeszów a Polonią Bydgoszcz.(...)
2
Nie dojdzie do skutku mecz na szczeblu 2. Ligi Żużlowej.(...)
0
Było na tyle źle, że aż się pisać o tym nie chciało. (...)
41
W niedzielę o godzinie 17.00 Polonia Bydgoszcz podejmie Stainer Unię Kolejarz Rawicz ramach XII kolejki 2. Ligi Żużlowej. W spotkaniu na stadionie im. Floriana Kapały lepsi okazali(...)
880
Damian Baliński podczas sobotniego pojedynku pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i Stalą Rzeszów wywalczył dziesięć oczek, a gospodarze ulegli drużynie przyjezdnej w stosunku 4(...)
70
Stal Rzeszów w sobotnie popołudnie rywalizowała na stadionie im. Floriana Kapały. Goście zwyciężyli w spotkaniu w stosunku 42:47. Cztery punkty i bonus podczas meczu wywalczył Arka(...)
121
Zawodnicy Stainer Unii Kolejarza Rawicz ulegli w pojedynku przed własną publicznością ze Stalą Rzeszów. Mecz zakończył się rezultatem 42:47, liderem miejscowej drużyny był Jaimon L(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com