Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ - Wiadomości
54
W minioną sobotę Stainer Unia Kolejarz Rawicz podejmował na swoim torze Wilki Krosno. Spotkanie zakończyło się przegraną dla gospodarzy 54-36. Zdecydowanie to spotkanie do udan(...)
98
Wygraną Wilków z Krosno ze Stainer Unią Kolejarzem Rawicz w stosunku 36:54, zakończyło się dzisiejsze spotkanie 3 rundy 2.Ligio żużlowej. W zespole gospodarzy praktycznie jeden zaw(...)
860
Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z dwóch dzisiejszych spotkań.(...)
109
Na najniższym szczeblu rozgrywek emocje rozpoczynają się już w sobotę w Rawiczu. Następnie w niedzielę dwa mecze: w Opolu i Poznaniu. Czy po tej kolejce nadal liderem będzie ZOOles(...)
0
Polonia niczym feniks powstała (niemal) z finansowych popiołów, i z przytupem przywitała nowy sezon żużlowy. Kibice, którzy pomimo pierwszoligowych cen postanowili przyjść na drugo(...)
0
Eliminacje do tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship zbliżają się wielkimi krokami. Pod koniec kwietnia na kilku torach w Europie dojdzie do pierwszej rywalizacji pomiędzy ż(...)
0
Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
261
Już w najbliższą niedzielę czeka nas druga kolejka walki o punkty na najniższym szczeblu rozgrywek żużlowych w naszym kraju. Interesująco zapowiada się pojedynek w Bydgoszczy, gdzi(...)
104
W niedzielne popołudnie w ramach II kolejki 2. Ligi Żużlowej dojdzie do pojedynku pomiędzy Euro Finannce Polonią Piła i Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Początek spotkania zaplanowa(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz w sobotnie popołudnie na stadionie im. Florian Kapały podejmował drużynę ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz. Spotkanie rozstrzygnęło się w ostatnim biegu, a n(...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały zostały zainaugurowane rozgrywki 2. Ligi Żużlowej. W spotkaniu otwierającym sezon ligowy w Polsce zmierzyły się ekipy Stainer(...)
261
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu dojdzie do inauguracji sezonu ligowego w Polsce. W pierwszym w tym roku spotkaniu o ligowe punkty powalczą zespoły (...)
240
W sobotę o godzinie 15.30 zainaugurowane zostaną zmagania 2. Ligi Żużlowej. W pierwszym w tym roku spotkaniu ligowym na stadionie im. Floriana Kapały zmierzą się zespoły Stainer Un(...)
24
Damian Baliński w niedzielne popołudnie wziął udział w 69. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Wychowanek Fogo Unii Leszno startujący w barwach drużyny z Rawicza z dorobkiem pięciu ocz(...)
118
Do stolicy wielkopolski przyjeżdża Rawicz.(...)
665
Aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski po zgrupowaniu kadry w Hiszpanii oraz testach wydolnościowych wyjechali na tor. Dla zawodników Fogo Unii Leszno był to pierwszy w tym roku tren(...)
29
Szymon Szaluderbach w nadchodzącym sezonie w barwach Stainer Unii Kolejarza Rawicz będzie startował na pozycji seniora. Młodzieżowiec reprezentujący drużynę z Rawicza w tym roku mi(...)
117
Damian Baliński przez dwadzieścia lat startował w barwach Fogo Unii Leszno i stał się ikona leszczyńskiego klubu. Wychowanek Drużynowych Mistrzów Polski w 2014 roku zdecydował się (...)
116
Jaimon Lidsey nie zaliczy przygotowań do sezonu do udanych. Zawodnik w sobotę w rodzinnej Australii złamał obojczyk. W najbliższą niedzielę Australijczyk przyleci do Polski, gdzie (...)
104
Stainer Unia Kolejarz Rawicz jest po zgrupowaniu kadry w Szklarskiej Porębie. Skład drużyny nieco się zmienił w porównaniu do ubiegłego roku. W okolicach 10 marca rawiczanie mają w(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com