Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wyn(...)
1029
Dzisiaj o godzinie 17:00 na Stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu rozpocznie się szlagier 11 rundy 2.Ligi żużlowej, w którym to miejscowy Steiner Unia Kolejarz Rawicz podejmować(...)
187
W sobotę o godzinie 17.00 na stadionie im. Floriana Kapały Stainer Unia Kolejarz Rawicz podejmie zespół Stali Rzeszów. Pierwszy w tym roku pojedynek zakończył się zwycięstwem rzesz(...)
51
W ubiegłą niedzielę Iveston PSŻ Poznań uległ na własnym obiekcie zawodnikom z Rawicza. Poznaniacy pozostają więc na 5. miejscu ze stratą 4 punktów do kolejnej drużyny w tabeli OK K(...)
162
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Iveston PSŻ Poznań w stosunku 47:43. Prezentujemy Państ(...)
15
W niedzielne popołudnie na poznańskim Golęcinie w ramach 10 rundy 2. Ligi Żużlowej dojdzie do pojedynku pomiędzy Iveston PSŻ Poznań i Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Poznaliśmy awi(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 51:39. P(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze OK Kolejarz Opole w stosunku 52:37. Dzięki tej wygra(...)
704
O godzinie 16:00 w Rawiczu rozegrany zostanie mecz 8 rundy 2.Ligi żużlowej pomiędzy Steiner Unią Kolejarzem Rawicz a OK Kolejarzem Opole. Z kolei o 19:00 na Stadionie Olimpijskim w(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki OK Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 52:38. Prezentujemy Pań(...)
34
W niedzielę o godzinie 17.00 dojedzie do pojedynku OK Kolejarza Opole i Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Poznaliśmy awizowane składy na najbliższy mecz w Opolu.(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz zremisowała dzisiaj przed własną publicznością w pojedynku z MDM Komputery TŻ Ostrovią Ostrów. Liderem gospodarzy był Viktor Trofimov, który zapisał na(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 4(...)
1193
W dniu dzisiejszym rozegrane zostaną trzy z czterech rund kwalifikacyjnych do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Z kolei w Rawiczu w meczu 2.Ligi żużlowej miejscowy Steiner Unia Ko(...)
27
W sobotę o godzinie 17.00 na stadionie im. Floriana Kapały w ramach szóstej kolejki 2. Ligi Żużlowej dojdzie do pojedynku pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i MDM Komputery TŻ(...)
0
Zawodnicy Stainer Unii Kolajarza Rawicz w sobotnie popołudnie o ligowe punkty walczyli z zespołem Iveston PSŻ Poznań. Zawody zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Romana Jankows(...)
9
Sobotnie spotkanie pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i Iveston PSŻ Poznań zakończyło się pewnym zwycięstwem miejscowej drużyny. Liderem drużyny z Rawicza był Ricky Wells, któ(...)
0
Drużyna Iveston PSŻ Poznań walczyła podczas sobotniego spotkania wyjazdowego z drużyną Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Zawody zakończyły się pewną wygraną miejscowej drużyny w stosu(...)
46
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Iveston PSŻ Poznań w stosunku 53:31. Prezentujemy Pa(...)
444
Protal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych do śledzenia relacji na żywo z Speedway Euro Championship Challenge oraz meczu 2. Ligi żużlowej, w którym Staine(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com