TAI WOFFINDEN - Wiadomości
313
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Tai Woffinden, (...)
108
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
273
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Co najbardziej w Polsce lubi Tai Woffinden? Jak długo zabiera mu droga samochodem na Stadion Olimpijski? Czy umie mówić po polsku? Z tymi i innymi pytaniami musiał zmierzyć się trz(...)
102
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
643
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata, Tai Woffinden w jednym z biegów podczas pierwszego dnia Monster Energy FIM Speedway of Nations uczestniczył w fatalnie wyglądającym upadku. O(...)
5
Bartosz Zmarzlik triumfował w na torze w Malilla. Dugi był Artem Łaguta, zaś trzeci Fredrik Lindgren. Czwarty w biegu finałowym był Jason Doyle, który na starcie wjechał w taśmę i(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix Polski - Lublin. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
168
Jeśli ktoś wczoraj, po niezwykle zaciętej walce pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem a Maciejem Janowskim pomyślał, że długo będzie trzeba czekać na tak zacięty bieg finałowy, to dzisiaj(...)
159
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zo(...)
107
Tai Woffinden w meczu PGE Ekstraligi z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w biegu 3 uczestniczył w upadku, który początkowo wykluczył go z udziału w całym spotkaniu.(...)
47
Tai Woffinden zostaje na kolejny sezon zawodnikiem Betard Sparty Wrocław.(...)
116
Wczorajszy rewanżowy mecz półfinałowy zakończył się porażką Sparty Wrocław. Oznacza to tyle, że w nadchodzących dniach będzie się przygotowywać do meczów o brąz. Rywalem będzie Fal(...)
157
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FST Grupa Brokerska Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu fi(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Aztorin Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został podobnie jak wczoraj Bartosz Zmarzlik! W pokonanym pol(...)
220
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Visit Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
182
Macie Janowski wygrał przed momentem na swoim domowym torze 2 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix. Tym samym popularny Magic stał się liderem klasyfikacji generalnej cyklu(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: (...)
0
Betard Sparta Wrocław nie dała szans Motorowi Lublin w 1. rundzie PGE Ekstraligi 2020, zwyciężając 55:35. Wśród podopiecznych Dariusza Śledzia, aż czterech zawodników zdobyło dwucy(...)