Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
0
Tomasz Gollob to chyba najbardziej rozpoznawalny polski żużlowiec. Były indywidualny mistrz świata nigdy nie mógł narzekać na brak popularności. Wydaje się, że zainteresowanie osob(...)
0
Transfer byłego indywidualnego mistrza świata ? Tomasza Golloba - do toruńskiego Unibaxu to, bez wątpienia, najbardziej spektakularny, ale zarazem najbardziej kontrowersyjny transf(...)
0
Szokujące wiadomości podał Tomasz Gollob, który w jednym sezonie zużywa od 25 do 30 silników żużlowych! Polak zapowiada walkę o złoto zarówno z Unibaxem Toruń jak i w cyklu Grand P(...)
0
We wtorek ? 11 grudnia 2012 roku ? w toruńskim Hotelu Bulwar odbyła się konferencja prasowa Unibaxu Toruń, dotycząca (przede wszystkim) składu drużyny ?Aniołów? na rok 2013.(...)
0
Tomasz Gollob podpisał dwuletnią umowę z Unibaxem Toruń. Były mistrz świata nie reaguje na protesty toruńskich kibiców, którzy nie chcą go w swoim zespole. Gollob jak sam powiedzia(...)
0
Za nami oficjalnie pierwsze 12 dni okna transferowego w Enea Ekstralidze. Wprawdzie wiadomo, że pierwsze negocjacje prezesi prowadzili już pod koniec sezonu 2012, lecz dopiero od 1(...)
0
Ledwo co ucichły protesty z powodu transferu Tomasza Golloba do Unibaxu Toruń, a działacze tego klubu zdecydowali się wziąć pod opiekę Oskara Golloba, syna Jacka. To oznacza, że na(...)
0
Tomasz Gollob kilka dni temu oficjalnie podpisał dwuletni kontrakt z Unibaxem Toruń. Część kibiców Polonii Bydgoszcz odebrała to jako zdradę barw klubowych. Wielkiej radości nie by(...)
0
To o czym mówiło się o kilku dni, dzisiaj stało się faktem. Tomasz Gollob odszedł ze Stali Gorzów do Unibaxu Toruń. Były mistrz świata podpisał z torunianami dwuletnią umowę. (...)
0
Tomasz Gollob już niebawem zostanie przedstawiony jako zawodnik Unibaxu Toruń. Ta informacja wstrząsnęła kibicami w Toruniu i Bydgoszczy. Sam zawodnik nie boi się reakcji kibiców w(...)
0
Tomasz Gollob w przyszłym sezonie będzie jeździć w Unibaxie Toruń. Zawodnik wynegocjował w Toruniu lukratywny kontrakt na poziomie 2 milionów i 600 tysięcy złotych. W zespole pozos(...)
0
Tomasz Gollob potwierdził, że jego usługami na sezon 2013 jest zainteresowanych wiele klubów. Zawodnik nie wykluczył nawet pozostania w Stali Gorzów. Mocno o Golloba zabiega Marta (...)
0
Kibice zrzeszeni w "Net Fans Speedway Toruń" otwarcie protestują po pojawieniu się informacji o możliwym transferze Tomasza Golloba do Unibaxu Toruń. Fani założyli wydarzenie na Fa(...)
0
Tomasz Gollob w Toruniu? Kilkanaście lat temu to byłoby nie do pomyślenia. Legenda Polonii Bydgoszcz rozważa przejście do odwiecznego rywala z Torunia. Jak mówi sam zainteresowany (...)
0
Tomasz Gollob nie znalazł sobie zespołu w szwedzkiej Elitserien na przyszły sezon. Miały na to wpływ różne czynniki - głównie zmiana regulaminu w Szwecji. Od nowego roku w zespole (...)
0
Rafał Bruski podczas podpisania umowy przez Polonię Bydgoszcz i BSI dotyczącej organizacji cyklu GP w Bydgoszczy, odniósł się do ostatnich wydarzeń o możliwym powrocie Tomasza Goll(...)
0
Wszystko wskazuje na to, że po pięciu sezonach spędzonych w Stali Gorzów, Tomasz Gollob ponownie zmieni otoczenie. Występy w sezonie 2012 bydgoszczanina na gorzowskim torze pozosta(...)
0
Tomasz Gollob zdobył dla Stali Gorzów w pojedynkach o złoto 11 punktów (trzy na własnym torze i osiem na wyjeździe). Nie było w tym żadnego biegowego zwycięstwa. Kapitan Stali doce(...)
0
W niedzielę odwołano pierwsze finałowe spotkanie pomiędzy Stalą Gorzów a Azotami Tauronem Tarnów. Przed meczem w Gorzowie mocno popadało, co uniemożliwiło bezpieczną jazdę na torze(...)
0
Tomasz Gollob na zakończenie rywalizacji w GP zanotował fantastyczny wynik, zdobywając 21 punktów na toruńskiej Motoarenie. Nie pozwoliło to jednak na odrobienie strat do Grega Han(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com