Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
0
Tomasz Gollob to chyba najbardziej rozpoznawalny polski żużlowiec. Były indywidualny mistrz świata nigdy nie mógł narzekać na brak popularności. Wydaje się, że zainteresowanie osob(...)
0
Transfer byłego indywidualnego mistrza świata ? Tomasza Golloba - do toruńskiego Unibaxu to, bez wątpienia, najbardziej spektakularny, ale zarazem najbardziej kontrowersyjny transf(...)
0
Szokujące wiadomości podał Tomasz Gollob, który w jednym sezonie zużywa od 25 do 30 silników żużlowych! Polak zapowiada walkę o złoto zarówno z Unibaxem Toruń jak i w cyklu Grand P(...)
0
We wtorek ? 11 grudnia 2012 roku ? w toruńskim Hotelu Bulwar odbyła się konferencja prasowa Unibaxu Toruń, dotycząca (przede wszystkim) składu drużyny ?Aniołów? na rok 2013.(...)
0
Tomasz Gollob podpisał dwuletnią umowę z Unibaxem Toruń. Były mistrz świata nie reaguje na protesty toruńskich kibiców, którzy nie chcą go w swoim zespole. Gollob jak sam powiedzia(...)
0
Za nami oficjalnie pierwsze 12 dni okna transferowego w Enea Ekstralidze. Wprawdzie wiadomo, że pierwsze negocjacje prezesi prowadzili już pod koniec sezonu 2012, lecz dopiero od 1(...)
0
Ledwo co ucichły protesty z powodu transferu Tomasza Golloba do Unibaxu Toruń, a działacze tego klubu zdecydowali się wziąć pod opiekę Oskara Golloba, syna Jacka. To oznacza, że na(...)
0
Tomasz Gollob kilka dni temu oficjalnie podpisał dwuletni kontrakt z Unibaxem Toruń. Część kibiców Polonii Bydgoszcz odebrała to jako zdradę barw klubowych. Wielkiej radości nie by(...)
0
To o czym mówiło się o kilku dni, dzisiaj stało się faktem. Tomasz Gollob odszedł ze Stali Gorzów do Unibaxu Toruń. Były mistrz świata podpisał z torunianami dwuletnią umowę. (...)
0
Tomasz Gollob już niebawem zostanie przedstawiony jako zawodnik Unibaxu Toruń. Ta informacja wstrząsnęła kibicami w Toruniu i Bydgoszczy. Sam zawodnik nie boi się reakcji kibiców w(...)
0
Tomasz Gollob w przyszłym sezonie będzie jeździć w Unibaxie Toruń. Zawodnik wynegocjował w Toruniu lukratywny kontrakt na poziomie 2 milionów i 600 tysięcy złotych. W zespole pozos(...)
0
Tomasz Gollob potwierdził, że jego usługami na sezon 2013 jest zainteresowanych wiele klubów. Zawodnik nie wykluczył nawet pozostania w Stali Gorzów. Mocno o Golloba zabiega Marta (...)
0
Kibice zrzeszeni w "Net Fans Speedway Toruń" otwarcie protestują po pojawieniu się informacji o możliwym transferze Tomasza Golloba do Unibaxu Toruń. Fani założyli wydarzenie na Fa(...)
0
Tomasz Gollob w Toruniu? Kilkanaście lat temu to byłoby nie do pomyślenia. Legenda Polonii Bydgoszcz rozważa przejście do odwiecznego rywala z Torunia. Jak mówi sam zainteresowany (...)
0
Tomasz Gollob nie znalazł sobie zespołu w szwedzkiej Elitserien na przyszły sezon. Miały na to wpływ różne czynniki - głównie zmiana regulaminu w Szwecji. Od nowego roku w zespole (...)
0
Rafał Bruski podczas podpisania umowy przez Polonię Bydgoszcz i BSI dotyczącej organizacji cyklu GP w Bydgoszczy, odniósł się do ostatnich wydarzeń o możliwym powrocie Tomasza Goll(...)
0
Wszystko wskazuje na to, że po pięciu sezonach spędzonych w Stali Gorzów, Tomasz Gollob ponownie zmieni otoczenie. Występy w sezonie 2012 bydgoszczanina na gorzowskim torze pozosta(...)
0
Tomasz Gollob zdobył dla Stali Gorzów w pojedynkach o złoto 11 punktów (trzy na własnym torze i osiem na wyjeździe). Nie było w tym żadnego biegowego zwycięstwa. Kapitan Stali doce(...)
0
W niedzielę odwołano pierwsze finałowe spotkanie pomiędzy Stalą Gorzów a Azotami Tauronem Tarnów. Przed meczem w Gorzowie mocno popadało, co uniemożliwiło bezpieczną jazdę na torze(...)
0
Tomasz Gollob na zakończenie rywalizacji w GP zanotował fantastyczny wynik, zdobywając 21 punktów na toruńskiej Motoarenie. Nie pozwoliło to jednak na odrobienie strat do Grega Han(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com