Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Wczoraj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
0
Legenda Falubazu Zielona Góra - Andrzej Huszcza z dorobkiem 5685 punktów w 534 meczach ligowych przewodzi klasyfikacji wszech czasów polskich lig żużlowych w ilości zdobytych punkt(...)
0
W Grodzie Kopernika w ostatnim czasie ma miejsce sporo wydarzeń, dotyczących żużla. Niestety, wiele z nich coraz częściej zaczyna przybierać pozasportowy wymiar...(...)
0
Już w najbliższą niedzielę na toruńskiej MotoArenie miejscowy Unibax - meczem z Betardem Spartą Wrocław - zainauguruje nowy sezon Enea Ekstraligi. Ten mecz będzie szczególnym momen(...)
0
Kilka dni temu Tomasz Gollob poinformował, iż, ze względu na warunki pogodowe panujące w Polsce, wyjeżdża za granicę, w celu kontynuowania przygotowań do rozpoczęcia sezonu ligowe(...)
0
Stowarzyszenie Krzyżacy, skupiające najbardziej zagorzałych kibiców toruńskiego klubu żużlowego, już wielokrotnie pokazało, iż ludziom je tworzącym kreatywności i pomysłowości nie (...)
0
Tomasz Gollob, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy toruńskiego Unibaxu, ma już dość obecnej aury, paraliżującej żużlową ligę w Polsce. Nowy nabytek torunian wyjeżdża (...)
0
Tomasz Gollob udanie zainaugurował sezon w zawodach cyklu Grand Prix w Nowej Zelandii. Na torze w Auckland były indywidualny mistrz świata uplasował się na drugim miejscu, tuż za J(...)
0
Zawodnicy toruńskiego Unibaxu udanie zainaugurowali sezon żużlowy. Mowa oczywiście o trójce ?Aniołów? występujących w tegorocznym cyklu Grand Prix. Przypomnijmy, iż we wczorajszych(...)
0
Pierwsze zawody cyklu Grand Prix w sezonie 2013 za nami! W nowozelandzkim Auckland żużlowcy ze światowej czołówki stanęli do walki o pierwsze w nowym roku punkty do klasyfikacji in(...)
0
Nie mogło się lepiej dla naszych reprezentantów ułożyć inauguracyjne Grand Prix w Nowej Zelandii! Jarosław Hampel zwyciężył, a Tomasz Gollob zajął drugie miejsce!(...)
0
Już 23 marca, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo Ś(...)
0
Czy Tomasz Gollob zdecyduje się w tym sezonie na wstępy w lidze szwedzkiej? To pytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi. Choć sam zawodnik oficjalnie nie wykluczył możliwości startów(...)
0
Nowy nabytek Unibaxu Toruń - Tomasz Gollob - został oczyszczony z zarzutów działania na szkodę bydgoskiego ratusza. Taki jest finał procesu dotyczącego nieprawidłowości finansowych(...)
0
1 maja w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się mecz Polska ? Rosja. Stawka tego meczu zapowiada się bardzo ciekawie. W dniu dzisiejszym start w tym pojedynku potwierdził Jarosław Ham(...)
0
Tomasz Gollob w tegorocznych występach w Enea Ekstralidze po raz pierwszy reprezentować będzie barwy toruńskiego Unibaxu. Nadal nie wiadomo jednak, co z jego ewentualnymi występami(...)
0
Pierwszy trening Unibaxu Toruń na MotoArenie w 2013 roku to już historia. Z zajęć na torze stadionu im. Mariana Rosego zadowoleni byli zawodnicy i menadżer klubu z Torunia - Sławom(...)
0
Zaczęło się! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Unibax Toruń dzisiaj o godzinie 13:00 odbył swój pierwszy trening na MotoArenie. Co warte podkreślenia - był to trening otwarty (...)
0
Jarosław Hampel naraził się władzom polskiego speedway'a. Wszystko przez to, że nie zjawił się na niezwykle prestiżowym zgrupowaniu kadry Polski w Zakopanem. (...)
0
Być może już na początku przyszłego tygodnia Tomasz Gollob i Darcy Ward wyjadą na tor przy ulicy Pera Jonssona w Toruniu.(...)
0
Unibax Toruń odwołał zaplanowany obóz w Szczyrku, który miał rozpocząć się 23 lutego 2013 roku. Oficjalnym powodem zmiany planów toruńskiego klubu jest niemożność udziału niektóryc(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com