Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
0
Zimowe zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski dobiegło końca. Najlepsza drużyna na świecie, wsparta najbardziej utalentowanymi zawodnikami młodego pokolenia przebywała w Szklars(...)
0
Tomasz Gollob pierwszy sukces tego roku ma już za sobą. Jego kask żużlowy, który został wystawiony na licytacje szóstego już balu charytatywnego Stali Gorzów na rzecz Hospicjum im.(...)
0
Już od kilku lat Gazeta Lubuska organizuje plebiscyt na Sportowca Roku w województwie Lubuskim. Do zakończenia głosowania zostało tylko kilka dni. Jak radzą sobie reprezentanci cza(...)
0
30 marca w Poole odbędzie się Turniej Pożegnalny Marka Lorama - Indywidualnego Mistrza Świata z 2000 roku. Jak potwierdził menadżer Tomasza Golloba, polski mistrz także weźmie w ni(...)
0
Marek Cieślak podsumował miniony 2011 rok i ocenił poszczególnych seniorów. Szczegółową analizą dotyczącą zawodników podzielił się z oficjalnym serwisem reprezentacji polskizuzel.p(...)
0
11 punktów i dwa bonusy to rezultat Tomasza Golloba w meczu Stali Gorzów w Zielonej Górze. Kapitan gorzowskiej drużyny zapewnia, że wraz z kolegami będzie walczyć o brązowy medal D(...)
0
W dniu wczorajszym poznaliśmy decyzję Tomasza Golloba o wycofaniu się z sobotniego finału IMP. Powodem są skutki kontuzji z Grand Prix Polski w Toruniu. Jak ocenia sam zainteresowa(...)
0
Nasz partnerski serwis SektorPolonii.pl poinformował dzisiaj, iż bydgoska Polonia, przejawia niemal zerowe zainteresowanie sprawą Oskara Golloba, który jest już przygotowany, aby z(...)
0
Wszystko wskazuje na to, że Emil Sajfutdinow w sezonie 2012 ponownie będzie liderem Polonii Bydgoszcz i w myśl regulaminu będzie jedynym żużlowcem nad Brdą, startującym w cyklu Gra(...)
0
Sześciokrotny mistrz świata na żużlu - Tony Rickardsson wskazał swoich faworytów w walce o tytuł mistrza świata w sezonie 2011. Zdaniem Szweda walka o złoto toczyć się będzie pomię(...)
0
Tomasz Gollob jak już wspominaliśmy, piąte miejsce traktuje jako sukces. Polak zdradził, że motocykle miał tak słabe, że powinien wylądować na miejscach od 10 do 15! Tak fatalnie p(...)
0
Australijczyk Jason Crump wygrał rozgrywany w sobotę V Międzynarodowy Memoriał Łukasza Romanka w Rybniku. Drugie miejsce w finałowym wyścigu zajął Krzysztof Kasprzak, trzecie Szwed(...)
0
Kapitan reprezentacji Polski zdobył we wczorajszym finale aż 17 punktów i walnie przyczynił się do zdobycia przez nasz zespół złotego medalu. Gollob przyznaje, że sobotnie zawody t(...)
0
Rywalizacja rycerzy na stalowych rumakach o insygnia władzy gnieźnieńskiego grodu coraz bliżej. 16 szlachetnych, którzy podjęli wyzwanie walki o tytuł Króla gnieźnieńskiego speedwa(...)
0
Najlepszy polski skoczek narciarski - Adam Małysz, skomentował sytuację najlepszego polskiego żużlowca Tomasza Golloba. Mistrz z Wisły jak sam mówi, ma wiele wspólnego z żużlowcem (...)
0
W zakończonych przed chwilą zawodach o Koronę Bolesława Chrobrego - pierwszego króla polski, rozgrywanych w Gnieźnie zwyciężył XXXXX. Dalsze miejsca w finale zajęli Tomasz Gollob, (...)
0
Jak już informowaliśmy, w sobotę w Warszawie odbyła się V Gala Sportu Żużlowego. W kategorii żużlowiec roku zwyciężył Tomasz Gollob, jednak nominacji było wiele więcej. Juniorem ro(...)
0
4 i 5 lutego przyszłego roku w duńskim mieście Herning odbędzie największy kryty turniej żużlowy na świecie. Swój udział w turnieju zapowiedzieli Nicki Pedersen, Hans Andersen, B(...)
0
Sensacji odnośnie prywatnego życia Tomasza Golloba ciąg dalszy. Mistrz świata nadal nie pogodził się z żoną oraz córką Wiktorią. Sam jednak zadedykował złoty medal właśnie W(...)
0
Prawdziwe gwiazdy zawitają do Bydgoszczy już 27 marca, aby rywalizować w XXX edycji Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Organizatorom udało się zapewni(...)