Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
0
Nowy nabytek Unibaxu Toruń ? Tomasz Gollob ? nie ukrywa entuzjazmu, związanego z nadchodzącym sezonem Enea Ekstraligi oraz zbliżającą się inauguracją cyklu Grand Prix. W rozmowie z(...)
0
Do rozpoczęcia żużlowego sezonu 2013 pozostało jeszcze półtora miesiąca. Dla fanów ?czarnego sportu? zima to swego rodzaju ?sezon ogórkowy?. W tym czasie staramy się informować Was(...)
0
Tomasz Gollob - nowy zawodnik Unibaxu Toruń - został jednym z laureatów XXIII Plebiscytu Tygodnika Żużlowego na najpopularniejszych zawodników, trenerów i działaczy 2012 roku.(...)
0
Znamy już dokładną datę VI Indywidualnego Turnieju Żużlowego ?O Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski?. Jak mówił prezes Startu Gniezno S.A. ? Arkadiusz Rusiecki ? n(...)
0
Po wielu kontrowersjach związanych z osobą Ryana Sullivana w Unibaxie Toruń wreszcie zaświeciło słońce. Oficjalna strona toruńskiego klubu opublikowała dwie bardzo dobre dla fanów (...)
0
Mamy już 2013 rok. Od co najmniej 10 lat szukamy w kraju następcy Tomasza Golloba. Wielu żużlowców określano już tym mianem, jednak nie sprostali oni oczekiwaniom kibiców, fachow(...)
0
Stadion Olimpijski we Wrocławiu był niegdyś jedną z najlepszych żużlowych aren w Europie, miejscem pamiętliwych DMŚ w 1961r., a podobno nawet ważnym miejscem podczas II Wojny Świat(...)
0
Nowy tydzień przyniósł kilka ciekawych informacji, dotyczących toruńskiego klubu. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.(...)
0
Tomasz Gollob był już gotowy do startu sezonu 2013, jednak ostatnie pomysły o wprowadzeniu tytanowych części do silników oraz przelotowych tłumików kompletnie zmieniły plany zawodn(...)
0
Do rozpoczęcia nowego sezonu Enea Ekstraligi pozostało jeszcze dość sporo czasu. Większość klubów plany przygotowawcze ma już dopięte na ostatni guzik. Do grona tych zespołów należ(...)
0
Już w najbliższą niedzielę w całej Polsce po raz 21. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Czerwone serduszka na płaszczach przykleją znowu ludzie wszystkich miejscowości w kr(...)
0
Mistrz świata z 2010 roku podjął decyzję, że do nadchodzącego sezonu będzie przygotowywał się indywidualnie. Pozostali krajowi zawodnicy Unibaxu, wybierają się natomiast na zgrupow(...)
0
W ubiegły czwartek całą żużlową Polskę, a zwłaszcza żużlowy Toruń obiegła wiadomość, która nie była wielkim zaskoczeniem, ale, z pewnością, wywarła spore wrażenie na kibicach "czar(...)
0
Tomasz Gollob ? postać bez wątpienia nieoceniona dla polskiego speedwaya. Człowiek często budzący skrajne emocje. Sportowiec bezgranicznie oddany żużlowi i mocno w niego zaangażowa(...)
0
Zwycięstwem Billy Janniro zakończyły się rozegrane w niedzielę nad ranem polskiego czasu zawody Monster Energy World Speedway Invitational. Amerykanie zdominowali zawody przed włas(...)
0
Wielu zawodników światowej czołówki udało się do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w Monster Energy World Speedway Invitational. Amerykańscy kibice doczekali się zawodów żużlo(...)
0
Informowaliśmy że Rosyjska Federacja Motocyklowa postanowiła zamknąć rozgrywki żużlowe dla obcokrajowców w przyszłym roku. Niektóre kluby żużlowe nie były jednak zadowolone ze zm(...)
0
Znamy już szczegóły zmian jakie w przyszłym sezonie żużlowym czekają rozgrywki o Indywidualne Mistrzostwa Europy w jeździe na żużlu. Pod władzą firmy One Sport zawody czeka prawd(...)
0
Niestety plany startów Tomasza Golloba w lidze rosyjskiej w przyszłym trzeba będzie odłożyć na rok 2014. Rosyjska Federacja Motocyklowa postanowiła dziś zamknąć swoje rozgrywki lig(...)
0
Nie Anglia, nie Czechy i nie najprawdopodobniej Szwecja ale Rosja. Ten kierunek wybierze w przyszłym roku IMŚ 2010 - Tomasz Gollob. O polskiego zawodnika zabiegają dwa najbogatsz(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com