Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
0
Nowy nabytek Unibaxu Toruń ? Tomasz Gollob ? nie ukrywa entuzjazmu, związanego z nadchodzącym sezonem Enea Ekstraligi oraz zbliżającą się inauguracją cyklu Grand Prix. W rozmowie z(...)
0
Do rozpoczęcia żużlowego sezonu 2013 pozostało jeszcze półtora miesiąca. Dla fanów ?czarnego sportu? zima to swego rodzaju ?sezon ogórkowy?. W tym czasie staramy się informować Was(...)
0
Tomasz Gollob - nowy zawodnik Unibaxu Toruń - został jednym z laureatów XXIII Plebiscytu Tygodnika Żużlowego na najpopularniejszych zawodników, trenerów i działaczy 2012 roku.(...)
0
Znamy już dokładną datę VI Indywidualnego Turnieju Żużlowego ?O Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski?. Jak mówił prezes Startu Gniezno S.A. ? Arkadiusz Rusiecki ? n(...)
0
Po wielu kontrowersjach związanych z osobą Ryana Sullivana w Unibaxie Toruń wreszcie zaświeciło słońce. Oficjalna strona toruńskiego klubu opublikowała dwie bardzo dobre dla fanów (...)
0
Mamy już 2013 rok. Od co najmniej 10 lat szukamy w kraju następcy Tomasza Golloba. Wielu żużlowców określano już tym mianem, jednak nie sprostali oni oczekiwaniom kibiców, fachow(...)
0
Stadion Olimpijski we Wrocławiu był niegdyś jedną z najlepszych żużlowych aren w Europie, miejscem pamiętliwych DMŚ w 1961r., a podobno nawet ważnym miejscem podczas II Wojny Świat(...)
0
Nowy tydzień przyniósł kilka ciekawych informacji, dotyczących toruńskiego klubu. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.(...)
0
Tomasz Gollob był już gotowy do startu sezonu 2013, jednak ostatnie pomysły o wprowadzeniu tytanowych części do silników oraz przelotowych tłumików kompletnie zmieniły plany zawodn(...)
0
Do rozpoczęcia nowego sezonu Enea Ekstraligi pozostało jeszcze dość sporo czasu. Większość klubów plany przygotowawcze ma już dopięte na ostatni guzik. Do grona tych zespołów należ(...)
0
Już w najbliższą niedzielę w całej Polsce po raz 21. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Czerwone serduszka na płaszczach przykleją znowu ludzie wszystkich miejscowości w kr(...)
0
Mistrz świata z 2010 roku podjął decyzję, że do nadchodzącego sezonu będzie przygotowywał się indywidualnie. Pozostali krajowi zawodnicy Unibaxu, wybierają się natomiast na zgrupow(...)
0
W ubiegły czwartek całą żużlową Polskę, a zwłaszcza żużlowy Toruń obiegła wiadomość, która nie była wielkim zaskoczeniem, ale, z pewnością, wywarła spore wrażenie na kibicach "czar(...)
0
Tomasz Gollob ? postać bez wątpienia nieoceniona dla polskiego speedwaya. Człowiek często budzący skrajne emocje. Sportowiec bezgranicznie oddany żużlowi i mocno w niego zaangażowa(...)
0
Zwycięstwem Billy Janniro zakończyły się rozegrane w niedzielę nad ranem polskiego czasu zawody Monster Energy World Speedway Invitational. Amerykanie zdominowali zawody przed włas(...)
0
Wielu zawodników światowej czołówki udało się do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w Monster Energy World Speedway Invitational. Amerykańscy kibice doczekali się zawodów żużlo(...)
0
Informowaliśmy że Rosyjska Federacja Motocyklowa postanowiła zamknąć rozgrywki żużlowe dla obcokrajowców w przyszłym roku. Niektóre kluby żużlowe nie były jednak zadowolone ze zm(...)
0
Znamy już szczegóły zmian jakie w przyszłym sezonie żużlowym czekają rozgrywki o Indywidualne Mistrzostwa Europy w jeździe na żużlu. Pod władzą firmy One Sport zawody czeka prawd(...)
0
Niestety plany startów Tomasza Golloba w lidze rosyjskiej w przyszłym trzeba będzie odłożyć na rok 2014. Rosyjska Federacja Motocyklowa postanowiła dziś zamknąć swoje rozgrywki lig(...)
0
Nie Anglia, nie Czechy i nie najprawdopodobniej Szwecja ale Rosja. Ten kierunek wybierze w przyszłym roku IMŚ 2010 - Tomasz Gollob. O polskiego zawodnika zabiegają dwa najbogatsz(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com