KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
0
12+1 to dorobek Tomasza Golloba we wczorajszym meczu w Toruniu. Mistrz świata przeplatał znakomite występy ze średnimi, m.in. został przywieziony raz podwójnie przez parę Holder-Mi(...)
0
Genialnym wynikiem w dzisiejszym meczu w Tarnowie, Jarosław Hampel wyprzedził w statystykach Speedway Ekstraligi Jasona Crumpa. "Mały" zdobył dziś niemal połowę punktów Unii Leszno(...)
0
2 czerwca na torach w Krośnie, Pile, Krakowie oraz Rawiczu rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dziś poznaliśmy listy startowe tych zawodów.(...)
0
W drugim meczu szwedzkiej Elitserien, drużyna Hammarby Sztokholm pokonała na własnym torze Dackarne Malilla 45:39. Najlepiej wśród miejscowych spisał się nieoczekiwanie Robert Kośc(...)
0
Prezes Caelum Stali Gorzów Władysław Komarnicki poinformował, iż jego klub spodziewał się, że nowe tłumiki wejdą w życie w lidze polskiej. Nie spodziewał się jednak, że zmiana nast(...)
0
Tomasz Gollob po trudnych zawodach i dwóch ostrych i kontrowersyjnych sytuacjach z klubowym kolegą ze Stali Gorzów Nickim Pedersenem, ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji w(...)
0
Dosłownie godziny dzielą nas od pierwszych tegorocznych wyścigów, w których stawka toczyć się będzie o tytuł mistrza świata. Obrońcą trofeum jest Polak, Tomasz Gollob.(...)
0
Jak informuje "Przegląd Sportowy" Unia Leszno, czyli organizator Grand Prix Europy, które planowane jest na 30 kwietnia, zabezpieczyła się na wypadek donosu do prokuratury.(...)
0
W dniu dzisiejszym w Gorzowie odbył się sparing pomiędzy miejscową Caelum Stalą a Polonią Bydgoszcz. Gospodarze zwyciężyli w stosunku 48:30. Sparing zakończono po 13 wyścigach. Naj(...)
0
Tomasz Gollob pojechał średnio, a jak twierdzi "Przegląd Sportowy" nawet fatalnie w inauguracji sezonu ligowego w Rzeszowie, zdobywając 11 punktów na 18 możliwych. Mistrz świata zd(...)
0
W niedzielnym meczu w Rzeszowie, Tomasz Gollob dwa razy meldował się ostatni na linii mety. Zawodnik tłumaczy to czwartym polem, z którego nie mógł nic zrobić. Mistrz świata nie pr(...)
0
Szef FIM-u Roy Otto, przyznał że jego federacja nie zmieni zdania podczas spotkania z władzami Polskiego Związku Motorowego w sprawie tłumików na ten rok. Przyznał, że FIM nikogo n(...)
0
XXX Kryterium Asów już za nami. Wrażeniami z rozegranych dzisiaj, inauguracyjnych zawodów podzielili się zwycięzcy turnieju. (...)
0
Amerykanin Greg Hancock zdecydował się wystąpić w turnieju pożegnalnym brytyjskiego mistrza świata - Marka Lorama. "Herbie" zajmie miejsce Tomasza Golloba, który postanowił odebrać(...)
0
Marek Cieślak ostatnio wśród kibiców żużla nie ma najlepszej opinii, jednak trzeba przyznać, iż siedzi on w żużlu od kilkudziesięciu lat. Cieślak twierdzi, że dwóch zawodników nie (...)
0
Mimo, że w Polsce ustalono iż zawodnicy ścigać się będą na starych tłumikach, wciąż w tym temacie "wrze". Jak wiadomo, Polacy dostali zakaz startów w Szwecji. Co o całej sprawie są(...)
0
14 lat temu
Dyrektorem sportowym Polonii Bydgoszcz został Jerzy Kanclerz. Nowa osoba w klubie ma już sporo pomysłów do zrealizowania w ciągu kilku najbliższych dni. Kanclerz chciałby m.in. by (...)
0
14 lat temu
Wokół wprowadzenia nowych tłumików powstała ogromna ilość teorii. Jedni twierdzą, że szkodzą, aby po zaledwie kilku dniach zmienić zdanie, inni za to twardo stoją na straży poglądu(...)
0
W klubie przy ulicy Sportowej 2 odbyła się dzisiaj konferencja prasowa z udziałem wiceprezydenta miasta, Sebastiana Chmary oraz nowych członków Rady Nadzorczej ŻKS Polonii Bydgoszc(...)
0
Tomasz Gollob wygrał wszystkie plebiscyty, jakie tylko można było wygrać na terenie Bydgoszczy w ostatnim czasie. Także nagrodę na najlepszego sportowca 90-lecia bydgoskiej Polonii(...)