Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
26.03.2023 - 17:00
Polecamy
Wojciech Stępniewski: Wszystkie nasze założenia przebiegają zgodnie z planem
 04.02.2011 19:23
Kilka dni temu zapadła ostateczna decyzja odnośnie kary meczu dla Rune Holty. Przypomnijmy, że sam Norweg z polskim paszportem oraz jego nowy pracodawca wnioskowali o zmianę kary na grzywnę finansową, potrzebna jednak była zgoda pozostałych udziałowców Speedway Ekstraligi.

Tutaj jednak sprzeciw zgłosił Władysław Komarnicki. - Niestety sprawa wygląda tak, że do Zielonej Góry pojedziemy bez Rune i to jest już przesądzone. W międzyczasie istniały możliwości odwołania się od kary jaką Rune dostał po meczu z Lotosem Gdańsk, jednak kary nie udało się znieść. Tym samym na inauguracje wystąpimy w nieco okrojonym składzie. Będzie to z kolei szansa dla dodatkowego zawodnika i tak z trójki Ząbik, Jensen, Kus na torze pojawi się dwóch młodych jeźdźców - powiedział prezes Stępniewski.

 

Tymczasem zawodnicy Unibaxu Toruń są już w zaawansowanej fazie przygotowań do nowego sezonu. - Wszystkie nasze założenia przebiegają zgodnie z planem. Obecnie drużyna wraca ze zgrupowania w górach. Część naszych zawodników w połowie miesiąca jedzie już do Hiszpanii, gdzie będą trenować na motocrossie. Z kolei na okres 6 - 10 marca zaplanowaliśmy zgrupowanie na Węgrzech. Tym razem jedziemy do miejscowości Gyula. Po tym wyjeździe, o ile pogoda oraz prace na stadionie pozwolą, zaczniemy trenować na własnym obiekcie - dodał prezes Unibaksu.

0 (za: speedway.torun.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com