Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Polska ? Rosja (zapowiedź)
 30.04.2013 22:27
Już jutro 1 maja na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się rewanżowy pojedynek pomiędzy reprezentacja Polski i Rosji. Prezentujemy państwu zapowiedź tego arcyciekawego widowiska.

W pierwszym meczu obu reprezentacji padł wynik 45:45, a mecz ten rozgrywany był w Togliatti. W reprezentacji Polski najlepiej zaprezentował się Piotr Pawlicki, który zdobył jedenaście punktów i dwa bonusy. Natomiast w drużynie rosyjskiej bezbłędny był Artiom Łaguta, autor 15 „oczek”.

 

Rewanżowy pojedynek będzie rozgrywany w znacznie ciekawszej obsadzie. W reprezentacji Polski zobaczymy dwójkę znakomitych polskich żużlowców Tomasza Golloba i Jarosława Hampela. W składzie reprezentacji Polski nie zabraknie utalentowanej młodzieży. Zaproszenie od ostrowskich działaczy przyjęli: Artur Czaja, Piotr Pawlicki i wychowanek Klubu Motorowego Ostrów Łukasz Sówka. Skład biało-czerwonych uzupełni reprezentant gospodarzy Michał Szczepaniak.

 

W składzie reprezentacji Rosji widnieje nazwisko Emila Sajfutdinowa, ale jego występ w tym pojedynku stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania, gdy gwiazda reprezentacji Rosji nie będzie mógł pojawić się w Ostrowie Wielkopolskim, wtedy jego miejsce zajmie najprawdopodobniej Artiom Łaguta. W składzie rosyjskiej drużyny zobaczymy także Romana Povazhnego i starszego z braci Łagutów - Grigorija . Barw rosyjskiej drużyny także będą bronić Ilja Czałow i Witalij Biełołusow. Skład biało-niebiesko-czerwonych uzupełni zawodnik na co dzień jeżdżący w barwach Ostrovii Władimir Borodulin.

 

Dla kibiców, którzy 1 maja pojawią się w Ostrowie czekają nie lada niespodzianki. Od godziny 14 wszyscy zawodnicy, którzy przyjadą na międzypaństwowy mecz Polska – Rosja będą do dyspozycji fanów czarnego sportu. Wtedy też każdy fan będzie mógł zdobyć autograf zawodników czy też zrobić pamiątkową fotografie z zawodnikami. Do Ostrowa Wielkopolskiego przybędzie także ekipa Monster Energy.

 

Przypomnijmy, że obie reprezentacje będą walczyły o puchar prezydenta miasta Ostrowa Wielkopolskiego ufundowanego przez Jarosława Urbaniaka.

 

Składy obu reprezentacji:

 

Polska: 
Tomasz Gollob
Jarosław Hampel
Michał Szczepaniak
Artur Czaja
Piotr Pawlicki jr.
Łukasz Sówka

 

Rosja:
Emil Sajfutdinow
Grigorij Łaguta
Roman Povazhny
Władimir Borodulin
Ilja Czałow
Witalij Biełousow

 

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16. Sędzią zawodów będzie Leszek Demski

 

Kasy biletowe otwarte będą od godziny 9, natomiast bramy Stadionu Miejskiego zostaną otwarte o godzinie 14.

 

Ceny biletów:
 

Bilet normalny - 30 zł
Bilet ulgowy - 20 zł
Dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny
Program zawodów - 7 złotych

Dawid Duczmal (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com