Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KS GET WELL TORUN - Wiadomości
100
Dziś o 19:00 w pierwszym meczu finału PGE Ekstraligi na torze toruńskiej Motoareny Get Well Toruń przyjęło Stal Gorzów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 4(...)
0
Kacper Gomólski podczas spotkania w lidze duńskiej. Trójka toruńskich Aniołów w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Świętochłowicach w czwartek. Zwycięstwo(...)
1
Chris Holder podczas starć Poole Pirates z rywalami. Wtorkowa 5. kolejka w lidze szwedzkiej. Juniorzy podczas III rundy MIM Pomorza. Monster Energy Team zajmuje 5 miejsce w Speedw(...)
11
Dziś na toruńskiej Motoarenie w ramach 8. kolejki Ekstraligi z KS Get Well Toruń zmierzył się ROW Rybnik. Anioły kolejny raz pokazały, że są nie do pokonania na własnym torze i wy(...)
1
Zawody Speedway Grand Prix 2016 odbędą się w Toruniu na Motoarenie 1 października. Spotkanie w Toruniu będzie przedostatnią imprezą cyklu, który zakończy się trzy tygodnie później (...)
2
Wczoraj- 22 maja obyły się spotkania 6. kolejki Ekstraligi. Podczas starcia ROW Rybnik z Unią Tarnów doszło do wypadku, w którym uczestniczyli Kacper Woryna i Krystian Rempała. (...)
0
29 maja odbędzie się spotkanie MRGARDEN GKM Grudziądz z KS Get Well Toruń na grudziądzkim stadionie. W Toruniu jest możliwość kupna biletów na to wyjazdowe spotkanie Aniołów. (...)
0
Wtorek okazał się dniem rozgrywek 3. kolejki ligi szwedzkiej dla Aniołów. Toruńscy zawodnicy w półfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu i Krośnie- jak im poszło. Za(...)
2
Chris Holder zalicza kolejny udany występ w Pool Pirates. Toruńscy juniorzy w Turniejach Zaplecza Kadry Juniorów w Pile oraz Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Pomorza. Wys(...)
2
Holder w Elite League. Zawodnicy Aniołów w szwedzkich klubach zaczynają sezon. Juniorzy w finale eliminacji do IMEJ w Gorzowie. Jak poradzili sobie zawodnicy toruńskiego klubu w d(...)
1
Na toruńskiej Motoarenie 6 i 7 maja odbyły się Mistrzostwa Świata w Miniżużlu kolejno w kategorii 125 cc oraz 250 cc. Następną atrakcja dla mieszkańców Torunia na dziś jest VELO To(...)
27
Toruński klub pamięta o Sławomiru Derdzińskim. Przemysław Termiński deklaruje, że pojawi się pierwszy raz na meczu wyjazdowym drużyny Aniołów. (...)
3
Podstawowe informacje o toruńskiej Motoarenie. Greg Hancock nowym rekordzistą toruńskiego toru.(...)
3
Zawodnicy toruńskiego klubu nie żyją tylko kolejkami Ekstraligi. Biorą udział też w innych spotkaniach i doskonalą swoje umiejętności żużlowe. (...)
4
Dnia 1 maja na toruńskiej Motoarenie KS Get Well Toruń rozegra spotkanie 4. kolejki z Unią Tarnów. Zmagania rozpoczną się o 17:00. Ale kogo będziemy obserwować podczas tego meczu- (...)
7
Dnia 17 kwietnia zaplanowano spotkanie toruńskiego klubu z Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. To inauguracyjne wydarzenie rozpocznie się na Motoarenie o 19:30. Jest już możliwość k(...)
0
Dziś chwilę po 16 rozpoczęło się spotkanie Aniołów z KŻ Orzeł Łódź. Gospodarze Motoareny wygrali je 48 do 41. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy podczas spotkania okazał się Paweł P(...)
3
Martin Vaculik- nowy nabytek toruńskiego klubu żużlowego na sezon 2016 od początku pokazuje swoją dobrą formę. Zawodnik ten bierze udział w licznych zawodach, turniejach, memoriała(...)
2
Rozpoczęcie sezony zbliża się wielkimi krokami, dlatego nadszedł czas wzmożonych treningów toruńskich juniorów. Każdy z nich chce znaleźć się w wyjściowej siódemce, ale są tam dla (...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z 1 rundy Speedway Best Pairs, która rozegrana została na toruńskiej MotoArenie. Autorem zdjęć jest fotoreporterka portalu ZUZELEND.COM, (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com