Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
12
Od dłuższego czasu żużel w Pile wisiał na włosku. Co prawda do 30 listopada kluby składają wnioski o licencje na starty w przyszłorocznych rozgrywkach ale Polonia Piła już dziś wyd(...)
30
Publikujemy oświadczenie Speed Car Motoru Lublin będące reakcją na opisywaną szeroko sytuację związaną z dystrybucją karnetów na sezon 2020. (...)
15
Błyskawicznie rozeszły się karnety na mecze domowe Speed Car Motoru Lublin w sezonie 2020, ale liczba rozgoryczonych fanów jest bardzo duża.(...)
83
U nas przerwa zimowa ale gdzieś, tam jeżdżą.(...)
29
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Indianerna Kumla.(...)
33
Wczoraj lokalne media informowały o tym, iż były prezes gorzowskiego klubu złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu, menadżera zarządzającego spółką oraz prezesa stowa(...)
28
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata podpisał kontrakt z Sheffield Tigers na starty w SGB Premiership w 2020 roku.(...)
158
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Dacarne Malille.(...)
1
W sezonie 2019 był finał Nice 1.LŻ, a potem przegrane baraże o PGE Ekstraligę z truly.work Stalą Gorzów. Jaki będzie rok 2020 dla sympatyków żużla w Ostrowie Wielkopolskim? O swoic(...)
46
Jakub Jamróg w wywiadzie dla lokalnej gazety przedstawia kulisy decyzji o zmianie barw klubowych oraz o nadziejach związanych z Lublinem w sezonie 2020. Zapraszamy do lektury.(...)
61
Od dziś przez kolejne dni będziemy przedstawiać sylwetki drużyn ze szwedzkiej Elitserien, której dokonał Adrian Jervis. Na początek Lejonen Gislaved(...)
1
Aleje Zygmuntowskie to niejedyne rozważane miejsce nowego obiektu żużlowego w Lublinie. Ratusz zarezerwował w budżecie na rok 2020 kwotę 600 tys. zł na dokumentację, a niebawem poz(...)
4
Dwa lata temu jako zawodnik wystąpił w 12 meczach i pomógł Speed Car Motorowi Lublin wywalczyć awans do Nice 1.LŻ, a teraz wraca do Koziołków w roli trenera.(...)
60
Formalności stało się zadość i Marek Cieślak został dziś powołany na trenera żużlowej reprezentacji Polski seniorów na sezon 2020.(...)
1
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje(...)
150
Miniony sezon dla Mateusz Świdnickiego był jego debiutem w rozgrywkach ligowych. Choć na codzień reprezentuje barwy Włókniarza Częstochowa to jako gość ścigał się dla Wilków z Kros(...)
6
Chociaż do zakończenia żużlowego okienka transferowego pozostało jeszcze kilkanaście dni, większość zespołów odkryła już swoje karty na najbliższy sezon i zaprezentowała zawodników(...)
36
W ciągu ostatnich trzech lat Robert Lambert wystąpił w żółto-biało-niebieskich barwach na wszystkich poziomach polskich rozgrywek ligowych. Jak podsumowuje ten czas, a zwłaszcza sw(...)
140
Piotr Świst obejmie funkcje trenera niemieckiego zespołu MSC Wölfe Wittstock, który w przyszłym sezonie występować będzie w 2.Lidze żużlowej(...)
57
W sezonie 2019 wystąpił w 12 meczach broniąc barw Wilków Krosno. Kolejny sezon 26-letni Edward Mazur spędzi również w 2. lidze na Podkarpaciu, ale w stolicy województwa - Rzeszowie(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com