Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
3
Powoli odliczamy dni do odroczonego startu PGE Ekstraligi. (...)
0
Jak podają nowiny24 duńska federacja żużlowa podobnie jak PGE Ekstraliga planuje wrócić do ścigania w czerwcu. (...)
2
Poznaliśmy datę startu rozgrywek PGE Ekstraligi oraz nowe zasady do których należy będzie się zastosować w trakcie przeprowadzania rozgrywek. Skończyła się pewna niewiedza z oczeki(...)
66
Wraz z ukończeniem wieku juniorskiego swoją karierę żużlową zakończył Marek Lutowicz, będący podstawowym zawodnikiem formacji młodzieżowej PSŻ – tu Poznań. Zapytaliśmy byłego już z(...)
20
W dniu 28 kwietnia 2020 roku zarząd wydał apel w sprawie karnetów. Ruszyła również akcja "Razem #przeżyjmydo 90". W 2022 roku Rekiny będą obchodziły 90 lat istnienia klubu stąd pow(...)
2
W klubach trwają renegocjacje kontraktów z zawodnikami. Dziś MrGarden GKM Grudziądz poinformował o zawarciu porozumienia z Krzysztofem Buczkowskim. (...)
0
Rob Godfrey, szef British Speedway ujawnił, że nowa umowa sponsorska ligi była bardzo bliska podpisania. Obecna sytuacja skomplikowała jednak wypracowane porozumienie. Godfrey licz(...)
1
Władze szwedzkiej Bauhaus ligi cały czas obserwują sytuację związaną z koronawirusem. Od tego też zależne są dalsze losy startu ligi. Cały czas pracują również nad kolejnymi altern(...)
27
Emil Sajfutdinow nie podjął jeszcze decyzji czy wystartuje w tegorocznych zmaganiach PGE Ekstraligi. Ewentualna rezygnacja Rosjanina z pewnością utrudniłaby leszczyńskiej Unii walk(...)
1
Do rozpoczęcia żużlowych rozgrywek w dniu 12 czerwca powoli przygotowuje się Speedway Ekstraliga. Na podobny krok decydują się kluby startujące w niższych ligach z tym zastrzeżenie(...)
0
W swojej karierze zdobył wszystko, poza złotem IMŚ. Wielokrotnie wyciągał swoje zespoły z kłopotów, posiada status ikony leszczyńskiej Unii. Dziś, w dzień jego 49 urodzin, postanow(...)
0
Z powodu pandemii koronawirusa (COVID-19), planowana na 27 czerwca, inauguracyjna runda cyklu 2020 FOGO FIM Speedway U21 World Championship na Stadionie Golęcin w Poznaniu została (...)
0
W związku z nadzwyczajną sytuacją zmianie uległ kalendarz rozgrywek żużlowej ekstraligi. Poniżej prezentujemy pełny harmonogram ligowy.(...)
0
Podczas sobotniej konferencji prasowej, premier RP Mateusz Morawiecki wraz z Ministrem Sportu Danutą Dmowską – Andrzejuk poinformowali o etapach „odmrażania” zawodów sportowych. Wś(...)
0
W związku z przesunięciem startu rozgrywek PGE Ekstraligi i ograniczeniami w organizacji imprez masowych, Speed Car Motor Lublin wydał komunikat, w którym przedstawia trzy możliwoś(...)
84
Dzięki uprzejmości klubu Stainer Unia Kolejarz Rawicz prezentujemy poniżej wywiad z byłym prezesem Andrzejem Kuźbickim. Dowiadujemy się dlaczego po sezonie 2017 powstała fuzja i(...)
5
Dzisiaj lubelski Motor poinformował, że doszedł z każdym z zawodników do porozumienia w sprawie renegocjacji kontraktów.(...)
2
Duża szansa na udział w rozgrywkach eWinner 1.Ligi pojawiła się przed Wilkami z Krosna. Krośnianie mięliby zastąpić Łotyszy z Daugavpils, gdyż ci drudzy nie mają możliwości przekra(...)
94
3 miesiące temu
Jeśli sprawdzi się czarny scenariusz dla 2.Ligi żużlowej, to do rozpoczęcia tych rozgrywek sezonu przystąpią jedynie cztery zespoły.(...)
4
Dziś 41 urodziny obchodziłby Lee Richardson. Wypadek na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odebrał ze świata sportu człowieka utalentowanego. Był on legendą żużla na świecie. W ty(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com