Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Historia Antoniego i Kacpra Woryny ukazuje jak wielkim wzorem do naśladowania może być dla wnuka dziadek. Dla obu żużel stał się pasją życia.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
1
Jacek Frątczak na łamach speedwayekstraliga.pl wypowiedział się na trzy tematy. Nie mogło oczywiście zabraknąć tematu złotego krążka dla Polaka w minionej edycji Speedway Grand Pri(...)
23
Mijający rok był udany dla juniora Speed Car Motoru Lublin Wiktora Lamparta. W PGE Ekstralidze ze średnią 1,544 pkt/bieg zajął 31. miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodn(...)
133
Zakończyły się prace modernizacyjne.(...)
221
Okienko transferowe za nami. Kluby i zawodników czeka teraz pracowita zima przed nowym sezonem. Zwieńczeniem i odpowiedzią na pytanie w jakiej formie są zawodnicy mają być jak zaws(...)
338
Czterech polskich seniorów, pięciu obcokrajowców i trzech wychowanków to kadra Śląska Świętochłowice ogłoszona na koniec listopadowego okna transferowego. Żużlowcy dzięki kontrakto(...)
0
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje(...)
102
We wrześniu Dawid Stachyra odnowił żużlową licencję, a ostatnio trafił do nowego drugoligowego klubu z Rzeszowa. Jak wychowanek TŻ Sipmy Lublin widzi swoją karierę? Zapraszamy do l(...)
119
Latem przyszłego roku rzeszowski stadion czeka moderniazacja za sprawą możliwego awansu do 1. ligi piłkarzy z tego miasta. Klub żużlowy na swoim portalu uściśla kwestie z tym związ(...)
40
We wtorek i środę w Ostrowie Wielkopolskim przebywał Nicolai Klindt. Duńczyk wyjaśnia, że to żadna nowość z jego strony. Musiał pozałatwiać sprawy i sprawdzić jak idą przygotowania(...)
2
Przed Szymonem Szlauderbachem kolejne zawody w ramach torunee po Australii. (...)
14
Nie wszystko układało się po jego myśli od początku rywalizacji w cyklu TAURON SEC 2019. Mikkel Michelsen pracował ciężko cały sezon i spełnił swoje marzenia o złotym medalu. Jest (...)
1
Australijczyk Brady Kurtz w sezonie 2020 pojedzie dla Belle Vue i przygotowuje się na całkiem nowe wyzwania po czterech latach w Poole.(...)
1
Jeszcze przed świętami Bożonarodzeniowymi prezentację swojej drużyny zaplanowały Wilki Krosno. Atmosfera z tej racji powinna być wspaniała. Start zaplanowano na godzinę 19 w w Regi(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
87
We wtorkowe popołudnie w siedzibie gorzowskiej Stali odbyła się konferencja prasowa dotycząca podpisania umowy partnerskiej między Stalą Gorzów a PSŻ-em Poznań. Na spotkaniu obecny(...)
101
Marcin Jędrzejewski zmienił pracodawcę. Opuścił ZOOleszcz Polonię Bydgoszcz, z którą wywalczył awans do Nice 1. Ligi Żużlowej i wzmocnił szeregi WIlków Krosno aby wspólnie z nowymi(...)
1
Coś się zaczyna dziać(...)
437
Dziś w siedzibie klubu Stali Gorzów odbyła się konferencja prasowa, na której prezes Marek Grzyb ogłosił, iż została zawarta umowa partnerska pomiędzy klubem sportowym Stal Gorzów (...)
106
Karnety na mecze Car Gwarant Startu Gniezno na nadchodzący sezon, są już w sprzedaży. Oficjalnie można karnety nabywać w sekretariacie klubu od 25 listopada. Zarząd przygotował spe(...)
61
Piraterna ma czas do 1 grudnia aby skompletować skład do przyszłorocznych rozgrywek.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com