Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Speedway
vs
Piraterna Speedway
Wczoraj o 19:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDREAS JONSSON - Wiadomości
102
W sobotę 13 sierpnia zostanie rozegrana VI Runda walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Tym razem cykl Speedway Grand Prix zagości do szwedzkiej Malilli. Zawodnicy wraca(...)
177
We wtorek 26 lipca na torze w Vastervick zostanie rozegrany drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. To nie pierwszy raz kiedy zawody rangi DPŚ, które będą rozgrywane w Vastervic(...)
561
W najbliższą sobotę na torze w Hallstavik rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Początek sobotnich zawodów zaplanowano na godzinę 16:00. Mistrzowskiego tytułu(...)
40
Śląsk, smar, pył, wielkie maszyny, hałas, żużel. Po dziesięciu latach wielkie, ligowe żużlowe ściganie wraca do Rybnika. Rybnicka ekipa jest jednym z najbardziej utytułowanych ekip(...)
13
11 czerwca, CASA Arena, godzina 19:00. Właśnie wtedy odbędzie się trzeci akt walki o koronę Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Horsens, na co dzień znane w Danii z najcięższeg(...)
27
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a ROW-em Rybnik. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 i będzie to pierwszy pojedynek tych ekip (...)
7
14 maja na PGE Narodowym rozegrane zostanie LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W piątkowe po południe dokonano losowania listy startowej drugiej rundy tegorocznego cyk(...)
9
Wielu żużlowców narzekało przez ostatnie lata na geometrię toru przy G72. Do takich zawodników należał również Andreas Jonsson, który mimo, że nie miał wielu okazji do ścigania się(...)
437
Posypały się dzisiaj nazwiska przyszłorocznych zawodników w Rybniku. Długo kibice musieli czekać na to, kto będzie stanowił o sile beniaminka PGE Ekstraligi w przyszłym roku. Dzisi(...)
57
BSI w piątek poinformowała o przyznaniu dzikich kart na starty w Speedway Grand Prix w sezonie 2016. Wybór padł na Jarosława Hampela, Andreasa Jonssona, Petera Kildemanda i Antonio(...)
62
Dziś w bydgoskim ratuszu odbyła się konferencja prasowa podczas której poznaliśmy nowego właściciela zespołu. (...)
61
Andreas Jonsson na pewno nie przejmie bydgoskiej Polonii.(...)
78
Dziś komisja obradująca w sprawie sprzedaży bydgoskiego klubu odbędzie ostatnie rozmowy i całkiem możliwe, że Polonia Bydgoszcz pozna nowego właściciela.(...)
4
Andreas Jonsson, który w tym sezonie zdobył średnią 1,930 nadal będzie bronił barw Rospiggarny Hallstavik w przyszłym sezonie. (...)
19
Od dłuższego czasu trwają rozmowy na temat przejęcia bydgoskiego zespołu. Co rusz dowiadujemy się o planach na funkcjonowanie bydgoskiego zespołu w przyszłości. Oto kilka z nich.(...)
59
Dopiero co zdążyliśmy skończyć sezon w Europie, a już do transferowego ataku przeszli sternicy z Wrocławia, ucinając tym samym grom spekulacji na temat ich liderów.(...)
97
Cały czas trwają indywidualne spotkania chętnych na zakup bydgoskiego zespołu. Ostateczna decyzja komu zostaną sprzedane akcje bydgoskiego zespołu ma być znana w połowie październi(...)
7
Żużlowa Grand Prix na Friends Arenie odbędzie się po raz trzeci z rzędu. Umowa z BSI na organizację zawodów na tym niezwykle nowoczesnym obiekcie została podpisana na 5 lat w czerw(...)
19
Najpóźniej do połowy października poznamy nowego właściciela bydgoskiego zespołu. Przypomnijmy, że chęć kupna klubu wyraził Władysław Gollob, Bydgoskie Towarzystwo Żużlowe oraz And(...)
30
Żużlowcy bydgoskiej Polonii już zakończyli sezon, ale dopiero teraz dla ich kibiców nastał najgorętszy okres w którym mają oni nadzieję poznać nowego właściciela klubu.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com