Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Speedway
vs
Piraterna Speedway
Wczoraj o 19:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDREAS JONSSON - Wiadomości
112
Goście mieli ogromny apetyt na sprawienie niespodzianki w tym spotkaniu, ale przeszkodziła w tym kontuzja Andreasa Jonssona na samym początku spotkania i słaba jazda Mateja Zagara.(...)
98
Get Well Toruń ma na swoim koncie cztery porażki i jedno upragnione zwycięstwo z ROW-em Rybnik przed własną publicznością. W najbliższą niedzielę ?Anioły? jadą szukać pierwszych li(...)
1
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:30 Get Well Toruń będzie szukał pierwszych ligowych punktów w Częstochowie. Włókniarz ma na swoim koncie już jedną wygraną przed własną pub(...)
112
W poniedziałkowe popołudnie w Częstochowie rozegrano sparing pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa a Grupą Azoty Unią Tarnów. Częstochowianie pokonali tarnowian w st(...)
0
Do imprezy pozostało już tylko 5 dni a skład zawodów cały czas jest poszerzany o kolejnych wspaniałych zawodników. Na niedzielne popołudnie zapowiadają się fascynujące zawody.(...)
1
Dziś poznaliśmy nazwisko kolejnego zawodnika, który wystąpi w Memoriale Edwarda Jancarza. Będzie to Andreas Jonsson sympatyczny żużlowiec ze Skandynawii. (...)
0
Andreas Jonsson będzie startował w barwach Holsted Speedway Klub.(...)
5
Z popiołów niczym feniks, w bólach, cierpieniu i dozie cierpliwości odradzał się klub z Częstochowy. Tak się odrodził, że ponownie zapukał do ekstraligowych drzwi, a one? O dziwo s(...)
4
W sezonie 2017 Andreas Jonsson będzie bronił barw drużyny z Częstochowy. Szwed związał się z klubem rocznym kontraktem.(...)
124
Póki co, w częstochowskim klubie transferowa posucha. Na SGP Arena cały czas szukani są zawodnicy, którzy będą decydować o sile klubu spod Jasnej Góry w sezonie 2017. Rynek dobryc(...)
119
Sobotnie zawody cyklu Speedway Grand Prix w Toruniu zakończyły się zwycięstwem Nielsa K. Iversena. Drugie miejsce zajął zawodnik Get Well Toruń, Greg Hancock. Na najniższym stopniu(...)
111
1 października na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana przedostatnia runda Speedway Grand Prix. Będzie to pożegnanie cyklu ze Starym Kontynentem bowiem ostatni odcinek walki o (...)
111
17 stycznia 2008 roku, podczas sesji Rady Miasta w Toruniu, radni mieli podjąć bardzo ważną decyzję, która miała być kluczowa dla miasta ale także dla speedway?a w Grodzie Kopernik(...)
110
IX odcinek walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata zostanie wyświetlony w stolicy Szwecji. W Sztokholmie 24 września o godzinie 19:00 zostanie rozegrane Grand Prix Sztokholmu. Zawo(...)
42
Andreas Jonsson chce wrócić na tor jeszcze w tym sezonie. Szwed najprawdopodobniej weźmie udział w kolejnej rundzie cyklu Speedway Grand Prix, która zostanie rozegrana za niespełna(...)
110
Po ośmiu latach, a w zasadzie po dziewięciu latach, ponieważ ostatnie Speedway Grand Prix w Gelsenkirchen nie odbyło się, wielkie żużlowe ściganie wraca do Niemiec. 10 września o g(...)
5
Michael Jepsen Jensen zastąpi kontuzjowanego Andreasa Jonssona, podczas najbliższej sobotniej rundy Grand Prix w niemieckim Teterow. Reprezentant Danii jest drugim rezerwowym cyklu(...)
0
Pechowo zakończył się wtorkowy pojedynek w szwedzkiej Elitserien dla Andreasa Jonssona. Po strasznym upadku w Motali zawodnik nie wystąpi już w żadnych zawodach w tym sezonie.(...)
2
Wtorkowego wieczoru nie zaliczy do udanych Szwed Andreas Jonsson, którego po upadku w 14 wyścigu karetka odwiozła do szpitala.(...)
131
Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana siódma runda cyklu Speedway Grand Prix. Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Świata zagości tym razem do Gorzowa Wielkopolskiego. O godzini(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com