Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDREAS JONSSON - Wiadomości
0
Szwed Andreas Jonsson okazał się najlepszy w finałowym biegu Grand Prix Polski i wyprzedził Jarosława Hampela, Darcy Warda i Antonio Lindbaecka. Tomasz Gollob w ostatnim biegu rund(...)
0
Od trzech rund Grand Prix rewelacyjną dyspozycję pokazuje Szwed Andreas Jonsson. "AJ" od tych turniejów nie schodzi z podium, co zaowocowało medalową pozycją po ośmiu odsłonach w k(...)
0
Niewielu wyobrażało sobie przyszłoroczny cykl Grand Prix bez udziału Nickiego Pedersena. Z całą pewnością charakterny Duńczyk jest jedną z barwniejszych postaci światowego żużla. D(...)
0
Grzegorz Walasek szybko zdecydował się na podpisanie nowej umowy z bydgoską Polonią. W ten sposób szybko rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące swojej osoby. Po zakończeniu sezonu (...)
0
Znamy już składy drużyn awizowane na inauguracyjny mecz Speedway Ekstraligi w Zielonej Górze. Mecz Stelmetu Falubazu z Unibaxem Toruń odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia o godzinie(...)
0
Andreas Jonsson okazał się najlepszy w Grand Prix Włoch w Terenzano. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Antonio Lindbaeck. Najlepiej z(...)
0
Andreas Jonsson bardzo późno wyjechał na tor w porównaniu z innymi zawodnikami ze światowej czołówki. Spowodowane było to kłopotami sprzętowymi. Niestety, kiedy udało się skompleto(...)
0
Już niedługo na rynku transferowym zacznie się wielka ofensywa niektórych klubów. Wiadomo, że większość prezesów już negocjuje z zawodnikami nowe kontrakty. Jednym z klubów, które (...)
0
Zwycięstwem Emila Sajfutdinova zakończyła się IV edycja Indywidualnego Turnieju Żużlowego o Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski. Na drugim miejscu bieg finałowy za(...)
0
Być może już jutro, kibice z Zielonej Góry będą mieli okazję przywitać nowego zawodnika w drużynie. Będzie nim Szwed Andreas Jonsson, który prawdopodobnie w piątek podpisze kilkule(...)
0
Andreas Jonsson zjawił się dzisiaj w Zielonej Górze i parafował trzyletni kontrakt z miejscowym Falubazem! Na konferensji prasowej obecny był kapitan Piotr Protasiewicz, który z wi(...)
0
Robert Dowhan pozyskał dzisiaj Andreasa Jonssona i to na trzy lata. Jak przyznaje prezes Falubazu Zielona Góra - zawsze marzył o pozyskaniu takiego żużlowca. Dowhan ma również nadz(...)
0
W niedziele na rawicki stadionie rozegrany zostanie XVII Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz. Największą gwiazdą zawodów oraz faworytem do zwycięstwa będzie z pewnością Andrea(...)
0
Nie od dziś wiadomo, że Falubaz Zielona Góra w myśl przepisów, które wejdą od nowego sezonu, będzie musiał zrezygnować z dwójki swoich czołowych zawodników. Greg Hancock, Andreas J(...)
0
Jednym z najgłośniejszych transferów tego okienka transferowego jest zasilenie Falubazu Zielona Góra przez Andreasa Jonssona. Był kapitan bydgoskiej Polonii już teraz nie kryje sym(...)
0
Andreas Jonsson, który przewrócił się wczoraj w Gorican przejdzie dzisiaj badania w Bydgoszczy. Zawodnik jest mocno poobijany m.in. skarżył się na ból głowy. Więcej o stanie zdrowi(...)
0
Po siedmiu sezonach spędzonych w Polonii Bydgoszcz przyszedł czas rozstania Andreasa Jonssona z bydgoską publicznością. Szwed nie przedłuży umowy w barwach pierwszoligowej Polonii.(...)
0
W dwunastym wyścigu sobotniego Grand Prix Europy dość ostrą walkę stoczyli Andreas Jonsson oraz Emil Sajfutdinow. Po biegu Szwed miał pretensje do swojego byłego kolegi z drużyny P(...)
0
Mimo iż Andreas Jonsson po siedmiu sezonach odszedł z bydgoskiej Polonii do Falubazu Zielona Góra, nie miało to większego wpływu na relacje pomiędzy nim a działaczami bydgoskiego k(...)
0
Andreas Jonsson po odejściu z Polonii Bydgoszcz zamierza związać się kilkuletnim kontraktem z Falubazem Zielona Góra. Szwed jest zachwycony tym jak prowadzony jest klub, ponadto Ro(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com