Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Speedway
vs
Piraterna Speedway
Wczoraj o 19:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDREAS JONSSON - Wiadomości
1
28 marca w Toruniu zostanie zainaugurowany pierwszy z trzech turniejów o Nieoficjalne Mistrzostwo Świata Par. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki zespołów, które (...)
0
Już 5 kwietnia, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo(...)
0
Andreas Jonsson dokonał wyboru numeru startowego w Mistrzostwach Europy.(...)
0
Nicki Pedersen, Tomasz Gollob, Emil Sajfutdinow oraz Andreas Jonsson otwarcie sprzeciwili się decyzji FIM, po której nie mogą wystartować w przyszłorocznych rozgrywkach o tytuł mis(...)
0
Andreas Jonsson zdecydował się pozostać w Falubazie Zielona Góra na kolejne sezony. Szwed podpisał dzisiaj nową, trzyletnią umowę.(...)
0
Działacze Stelmet Falubazu Zielona Góra jeszcze przed finałami ENEA Ekstraligi rozpoczynają rozmowy kontraktowe ze swoimi zawodnikami. Propozycję zostania w Falubazie dostał Andrea(...)
0
Andreas Jonsson wywalczył w piątkowy wieczór tytuł IM Szwecji. Obok niego na podium stanęli Jonas Davidsson i Peter Ljung.(...)
0
Podczas Grand Prix Danii doszło do fatalnie wyglądającego upadku Emila Sajfutdinowa i Andreasa Jonssona. Szwed po kolizji więcej nie pojawił się na torze.(...)
0
Bardzo pechowo zaczął dzisiejsze zawody Grand Prix Danii Szwed Andreas Jonsson. W swoim pierwszym starcie, w biegu nr 3 uczestniczył w karambolu w skutek , którego doznał złamania (...)
0
Już w pierwszym wyścigu dzisiejszego pojedynku szwedzkiej Elitserien pomiędzy Ikaros Smederną a Piraterną Motala doszło do fatalnie wyglądającego upadku.(...)
0
10 lat temu
Upadek podczas piątkowego treningu przed Grand Prix Wielkiej Brytanii okazał się zbyt poważny, aby Andreas Jonsson mógł skutecznie ścigać się na żużlu.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał w niedzielę w Gorzowie 50:40. Jednym z liderów drużyny prowadzonej przez Rafała Dobruckiego miał być Andreas Jonsson, jednak i jemu zdarzyły s(...)
0
Takiego wyniku nie spodziewał się nikt. Skazywana na pożarcie Stal Gorzów wygrała u siebie z kreowanym na Mistrza Polski Falubazem Zielona Góra.(...)
0
Już 23 marca, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo Ś(...)
0
Na szczęście u Andreasa nie wykryto żadnych złamań i oto co powiedział jego menager.(...)
0
Pechowo dla Andreasa Jonssona zakończyły sie zawody z okazji 10 lecia startów Fredrika Lindgrena.(...)
0
Już niedługo Andreas Jonsson rozpocznie prawdziwe ściganie. W związku z tym musi teraz przygotować się do jazdy nie tylko na siłowni ale także an torze. Szwed wybrał treningi we Fr(...)
0
Andreas Jonsson byłby wielkim bohaterem całej sportowej Zielonej Góry, gdyby utrzymał pozycję, jaką wywalczył sobie na ostatnim łuku, walcząc w 15 biegu z Ryanem Sullivanem. Przy w(...)
0
Andreas Jonsson, który zanotował groźny upadek przed własną publicznością w GP Skandynawii niestety nie wystartuje w dzisiejszym pojedynku Falubazu ze Stalą Gorzów. "AJ" został w s(...)
0
11 lat temu
W piątym biegu Grand Prix Skandynawii Nicki Pedersen bezpardonowo wsadził w płot Andreasa Jonssona. Szwed na prostej zanotował groźny upadek i mocno uderzył głową o tor. Niestety z(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com